2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odstraňování následků nehod na bezpečnostním zařízení a vybavení
Beschreibung: Opravy svodidel po dopravních nehodách a odstranění dalších následků a škod vzniklých v souvislosti s dopravní nehodou v rozsahu stanoveném smlouvou.
Vorherige Bekanntmachung: 36585-2022
Interne Kennung: 80SD000155
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233280 Anbringen von Leitplanken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odstraňování následků nehod na bezpečnostním zařízení a vybavení - oblast 7
Beschreibung: Z důvodu zajištění bezpečnosti a plynulosti provozu na dálnici je nutné udržovat bezpečnostní zařízení, vybavení dálnice a její další části v bezvadném stavu.
Interne Kennung: 80SD000162