117529-2025 - Planung
Niederlande – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – Integrale advies- en ingenieursdiensten assetmanagement
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integrale advies- en ingenieursdiensten assetmanagement
Beschreibung: Havenbedrijf Moerdijk is voornemens om in april 2025 een openbare aanbestedingsprocedure te publiceren voor integrale advies- en ingenieursdiensten assetmanagement. De opdracht betreft ter ondersteuning van de rol Asset Manager voor het volledige programma van Infrastructuur & Beheer. Havenbedrijf Moerdijk verdeelt de opdracht in twee logisch geclusterde domeinen. Het domein droog bestaat uit de disciplines Droog, Kabels- en Leidingen en Spoor (hierna: Droog). Het domein nat bestaat uit de disciplines Nat, Riolering & Waterhuishouding en Baggeren (hierna: Nat). De daadwerkelijke start van de aanbesteding is mede afhankelijk van de werving van een adviseur maintenance management. Havenbedrijf Moerdijk acht het van belang dat deze positie is ingevuld omdat deze functionaris een sleutelrol speelt in de aansturing van en samenwerking met de te contracteren opdrachtnemers. Havenbedrijf Moerdijk streeft ernaar om de overeenkomst 1 januari 2026 te laten ingaan. De geraamde waarde van de overeenkomst voor de discipline droog bedraagt € 6.480.000,- en voor de discipline nat € 6.288.000,-, allebei exclusief btw. In totaal bedraagt de geraamde waarde € 12.768.000. De overeenkomst heeft een initiële vaste looptijd van drie jaar. Deze bestaat uit een jaar als transitiefase en vervolgens twee jaar voor de uitvoeringsfase. Na drie jaar volgen er twee verlengingsopties; de eerste optie is drie jaar en de tweede optie is twee jaar. De totale looptijd kan daarmee acht jaar bevatten.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen