See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii cieplnej do obiektów Centrum Sportu Wilanów m.st. Warszawy przy ul. Gubinowskiej 28/30 i ul. Wiertniczej 26a w Warszawie.
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii cieplnej z sieci ciepłowniczej oraz świadczenie usług dystrybucji energii cieplnej dla obiektów Centrum Sportu Wilanów m.st. Warszawy zlokalizowanych przy ul. Wiertniczej 26a i ul. Gubinowskiej 28/30 w Warszawie. Planowane zużycie energii cieplnej w okresie obowiązywania umowy (ilość ciepła) określone zostało na 20 000 GJ oraz zamówiona łączna moc cieplna ustalona została na 0,9466 MW. a) Obiekt Sportowy przy ul. Gubinowskiej 28/30 I. Warunki techniczne: 1. Obiekt zasilany jest z węzła cieplnego zlokalizowanego przy ul. Gubinowskiej 28/30 w Warszawie. 2. Węzeł cieplny jest własnością Zamawiającego. 3. Układ pomiarowo – rozliczeniowy mierzący całkowite ciepło dostarczane do węzła nie jest własnością Zamawiającego. 4. Miejsce zainstalowania układu pomiarowo-rozliczeniowego: makieta węzła cieplnego. II. ZAMÓWIONA MOC CIEPLNA 1. Grupa taryfowa – A3/B1/C3 2. Planowane zużycie energii cieplnej - 10 000 GJ 3. Moc cieplna na potrzeby ogrzewania - 0,0926 MW 4. Moc cieplna na inne - 0,1117 MW 5. Moc cieplna na potrzeby ciepła technologicznego - 0,0891 MW 6. Moc cieplna na potrzeby ciepłej wody: a) Maksymalna - 0,2901 MW b) Średnia - 0,1451 MW 7. Zamówiona łączna moc cieplna - 0,4385 MW 8. Natężenie przepływu nośnika ciepła - 6,28 m3/h III. Charakterystyka budynku 1. Rok budowy – 1980 2. Powierzchni całkowita budynku – 1 790,43 m2 3. Kubatura budynku – 12 192,85 m3. b) Obiekt Sportowy przy ul. Wiertniczej 26 A I. Warunki techniczne: 1. Obiekt zasilany jest z węzła cieplnego zlokalizowanego przy ul. Wiertniczej 26 A w Warszawie. 2. Węzeł cieplny jest własnością zamawiającego. 3. Układ pomiarowo – rozliczeniowy mierzący całkowite ciepło dostarczane do węzła nie jest własnością Zamawiającego. 4. Miejsce zainstalowania układu pomiarowo-rozliczeniowego: makieta węzła cieplnego. II. ZAMÓWIONA MOC CIEPLNA 1. Grupa taryfowa – A3/B1/C3 2. Planowane zużycie energii cieplnej - 10 000 GJ 3. Moc cieplna na potrzeby ogrzewania - 0,0320 MW 4. Moc cieplna na inne cele - 0,1008 MW 5. Moc cieplna na potrzeby ciepła technologicznego - 0,1653 MW 6. Moc cieplna na potrzeby ciepłej wody: c) Maksymalna - 0,4201 MW d) Średnia - 0,2100 MW 7. Zamówiona łączna moc cieplna - 0,5081 MW 8. Natężenie przepływu nośnika ciepła - 7,4 m3/h III. Charakterystyka budynku 1. Rok budowy – 2011 2. Powierzchni całkowita budynku – 7 942 m2 3. Kubatura budynku – 45 980,00 m3 . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa w/w treść, która będzie załącznikiem nr 1 do umowy – „Zlecenie na dostawę ciepła do obiektów Gubinowska 28/30 i Wiertnicza 26a” (Zamawiający akceptuje wzór zlecenia na dostawę ciepła wg wzoru wykonawcy), oraz: Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 6 do SWZ; Formularz cenowy stanowiący załącznik nr 1 do SWZ;
Interne Kennung: DTE.260.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001