2. Verfahren
Verfahren
Titel: Publiczny transport zbiorowy na liniach użyteczności publicznej w zakresie gminnych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym
Beschreibung: Zgodnie z art.19 ust. 1 pkt 1 i 3 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (t.j. Dz. U. 2023 r. poz. 2778)
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Publiczny transport zbiorowy na liniach użyteczności publicznej w zakresie gminnych przewozów pasażerskich w transporcie publicznym
Beschreibung: Załącznik do Zarządzenia Nr 68/2025 Wójta Gminy Bobrowo z dnia 20 lutego 2025 r. ogłoszenie o bezpośrednim zawarciu umowy w zakresie publicznego transportu zbiorowego Na podstawie art. 15 ust. 1 pkt 12 oraz art. 23 ust. 1 pkt 1 w związku z art. 19 ust. 1 pkt 1 i 3 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (t.j. Dz. U. 2023 r. poz. 2778) i art 7 ust. 2 Rozporządzenia (WE) 1370/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 23 października 2007 r. dotyczącego usług publicznych w zakresie kolejowego i drogowego transportu pasażerskiego oraz uchylającego rozporządzenie Rady (EWG) nr 1191/69 i (EWG) nr 1107/70 (Dz. Urz. UE L315 z dnia 03.12.2007 r.) informuję: 1) Nazwa i adres właściwego organizatora: Gmina Bobrowo, Bobrowo 27, 87-327 Bobrowo 2) Określenie rodzaju transportu: Publiczny transport zbiorowy na liniach użyteczności publicznej w zakresie gminnych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym. 3) Określenie linii komunikacyjnych: Przewóz osób w gminnych przewozach pasażerskich na liniach komunikacyjnych użyteczności publicznej lub sieci komunikacyjnej przebiegających na obszarze Gminy Bobrowo. 4) Przewidywany tryb udzielenia zamówienia: Zgodnie z art.19. ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (t.j. Dz. U. 2023 r. poz. 2778). 5) Przewidywana data rozpoczęcia postępowania o udzielenie zamówienia: Nie wcześniej niż po upływie roku od dnia opublikowania niniejszego ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej. 6) Przewidywany czas trwania umowy o świadczenie usług: Okres: 1 rok. 7) Zmiana informacji: Na podstawie art 23 ust. 5 i 6 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (t.j. Dz. U. 2023 r. poz. 2778) zastrzega się możliwość zmiany informacji.