2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa obsługa kolekcji bilonu z parkomatów zlokalizowanych w Obszarze Płatnego Parkowania w Krakowie
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia: a) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na kompleksowej obsłudze kolekcji bilonu z parkomatów zlokalizowanych w Obszarze Płatnego Parkowania w Krakowie, b) Zamawiający opisał Przedmiot zamówienia za pomocą następujących dokumentów: • Projektowane postanowienia umowy (PPU), tj. załącznik nr 2 do SWZ, • Opis przedmiotu zamówienia z załącznikami, tj. załącznik nr 8 do SWZ, c) Zgodnie z art. 121 ustawy Pzp, zamawiający zastrzega osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań. Przez kluczowe zadania zamawiający rozumie: • konwojowanie i transport bilonu do sortowni, • sortowanie i przeliczanie bilonu z kaset, • wpłata posortowanego i przeliczonego bilonu na rachunek bankowy zamawiającego. 2. Zamawiający, zgodnie z art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia przez wykonawcę na podstawie stosunku pracy, osób wykonujących wskazane niżej czynności: • Pracownik ochrony fizycznej - bezpośrednie wykonywanie usługi, • Pracownik nadzoru - bezpośrednie wykonywanie usługi, • Pracownik zabezpieczenia technicznego - bezpośrednie wykonywanie usługi, • Pracownik całodobowego centrum monitorowania systemów alarmowych - bezpośrednie wykonywanie usługi. Uwaga! Zamawiający dopuszcza możliwość osobistego realizowania zamówienia przez osoby prowadzące działalność gospodarczą lub wspólników spółki prawa handlowego. Zamawiający przed podpisaniem umowy jak i w trakcie jej realizacji ma prawo do kontroli spełnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę wymagania wskazanego w pkt 2 Części 1 SWZ, zgodnie z zapisami PPU. 3. Termin realizacji usługi: od dnia 02.01.2025 r. do dnia 31.12.2025 r. 4. Informacje dotyczące przeprowadzenia przez wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp: Zamawiający nie wymaga złożenia oferty po odbyciu wizji lokalnej oraz sprawdzeniu przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u zamawiającego przed złożeniem oferty. 5. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów art. 132 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 588052-2024
Interne Kennung: 23/IX/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79560000 Registraturdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten, 63710000 Hilfstätigkeiten für den Landverkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia: a) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na kompleksowej obsłudze kolekcji bilonu z parkomatów zlokalizowanych w Obszarze Płatnego Parkowania w Krakowie, b) Zamawiający opisał Przedmiot zamówienia za pomocą następujących dokumentów: • Projektowane postanowienia umowy (PPU), tj. załącznik nr 2 do SWZ, • Opis przedmiotu zamówienia z załącznikami, tj. załącznik nr 8 do SWZ, c) Zgodnie z art. 121 ustawy Pzp, zamawiający zastrzega osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań. Przez kluczowe zadania zamawiający rozumie: • konwojowanie i transport bilonu do sortowni, • sortowanie i przeliczanie bilonu z kaset, • wpłata posortowanego i przeliczonego bilonu na rachunek bankowy zamawiającego. 2. Zamawiający, zgodnie z art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia przez wykonawcę na podstawie stosunku pracy, osób wykonujących wskazane niżej czynności: • Pracownik ochrony fizycznej - bezpośrednie wykonywanie usługi, • Pracownik nadzoru - bezpośrednie wykonywanie usługi, • Pracownik zabezpieczenia technicznego - bezpośrednie wykonywanie usługi, • Pracownik całodobowego centrum monitorowania systemów alarmowych - bezpośrednie wykonywanie usługi. Uwaga! Zamawiający dopuszcza możliwość osobistego realizowania zamówienia przez osoby prowadzące działalność gospodarczą lub wspólników spółki prawa handlowego. Zamawiający przed podpisaniem umowy jak i w trakcie jej realizacji ma prawo do kontroli spełnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę wymagania wskazanego w pkt 2 Części 1 SWZ, zgodnie z zapisami PPU. 3. Termin realizacji usługi: od dnia 02.01.2025 r. do dnia 31.12.2025 r. 4. Informacje dotyczące przeprowadzenia przez wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp: Zamawiający nie wymaga złożenia oferty po odbyciu wizji lokalnej oraz sprawdzeniu przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u zamawiającego przed złożeniem oferty.