2. Verfahren
Verfahren
Titel: e-bike probeeraanbod en fietsbegeleiding voor sociale huurders
Beschreibung: De Opdracht bestaat uit het opzetten en uitvoeren van een e-bike probeeraanbod voor sociale huurders van nieuwe sociale huurwoningen op Strandeiland teneinde een structurele gedragsverandering te bewerkstelligen. Deze wijk wordt autoluw ingericht en de e-bike is een essentieel vervoermiddel in deze nieuwe wijk. De gemeente wil met een structureel e-bike probeeraanbod deze drempels wegnemen en bewoners ondersteunen in hun mobiliteit, door hen een e-bike te laten uitproberen met de mogelijkheid deze later over te nemen door de e-bike (af) te kopen. In eerdere pilots op Centrumeiland is bewezen dat dit werkt: meer dan de helft van de deelnemers bleef na afloop fietsen. De kern van de opdracht behelst: • een (voor de sociale huurder) gratis e-bike uitprobeertraject van 2 maanden, met begeleiding (gedragsverandering); • de volledige ontzorging tijdens de uitprobeerperiode: e-bikes, accessoires, verzekering, pechhulp; • de begeleiding (gedragsverandering) richting structureel gebruik, waaronder advies, het wegnemen van drempels en actief stimuleren van gewoontegedrag; • een (bij de doelgroep) passend en betaalbaar overnameaanbod van dezelfde e-bike na afloop van het probeertraject (verkoop & aanbieding door Opdrachtnemer). De Opdrachtnemer voert het e-bikeprogramma volledig uit: van werving, startmomenten en gedragsbegeleiding tot en met het leveren en onderhouden van e-bikes en accessoires incl. eventuele verzekeringen. Daarnaast verzorgt de Opdrachtnemer een overnameaanbod dat betaalbaar en passend is voor de doelgroep, inclusief (af)betalingsmogelijkheden en garantie, én zorgt deze voor zorgvuldige monitoring en rapportage om het programma continue te verbeteren.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312300 Orientierungs- und Beratungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34422000 Fahrräder mit Hilfsmotor, 34430000 Fahrräder
5. Los
Los: LOT-0000