117669-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Sicherheitskameras – Rozšíření městského kamerového dohlížecího systému města Cheb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozšíření městského kamerového dohlížecího systému města Cheb
BeschreibungDojde k instalaci kamerových bodů u základních a mateřských škol, čímž se zvýší bezpečí žáků. Bližší informace jsou uvedeny v příloze č. 1 smlouvy - Technická dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35125300 Sicherheitskameras
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungVZa 3/2026
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje právo změny závazku ze smlouvy a připouští navýšení nabídkové ceny v průběhu trvání smlouvy v případě zvýšení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty podle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty; v takovém případě bude zvýšena cena o příslušné navýšení sazby DPH ode dne účinnosti nové zákonné úpravy DPH.