117713-2026 - Auftragsänderung
Polen – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – Wybór pośredników finansowych w celu wdrażania instrumentu finansowego „pożyczka inwestycyjna” w ramach Regionalnego programu operacyjnego – lubuskie 2020
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWybór pośredników finansowych w celu wdrażania instrumentu finansowego „pożyczka inwestycyjna” w ramach Regionalnego programu operacyjnego – lubuskie 2020
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych również „pośrednikami finansowymi” lub „PF”), którzy świadczyć będą zlecone przez Zamawiającego zadanie wdrożenia i zarządzania instrumentem finansowym „pożyczka inwestycyjna”, do którego Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków funduszu funduszy w ramach Regionalnego programu operacyjnego – lubuskie 2020, z którego udzielane będą jednostkowe pożyczki oraz który będzie podlegał zwrotowi do Zamawiającego na warunkach określonych w Istotnych postanowieniach umowy. Parametry udzielanych przez Wykonawcę jednostkowych pożyczek zostały określone w „Metryce instrumentu finansowego pożyczka inwestycyjna”, stanowiącej załącznik nr 2 do Istotnych postanowień umowy (dalej: „umowa operacyjna”), które stanowią załącznik nr 2 do SIWZ.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDZZK/140/DIF/2019 cz. IX Aneks nr 1
Art des AuftragsDienstleistungen