See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków, materiałów medycznych, kosmetyków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego dla Aresztu Śledczego w Bytomiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY oraz załącznik nr 8 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 19 części (pakietów).
Vorherige Bekanntmachung: 684618-2025
Interne Kennung: ZP-2/L/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33700000 Körperpflegeprodukte, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne - 157 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: ZP-2/L/2025/1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne - 38 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: ZP-2/L/2025/2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne - 29 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: ZP-2/L/2025/3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne, materiały medyczne - 221 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: ZP-2/L/2025/4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne, materiały medyczne - 58 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: ZP-2/L/2025/5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Interne Kennung: ZP-2/L/2025/6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne - 35 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: ZP-2/L/2025/7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne - 49 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: ZP-2/L/2025/8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: OMEPRAZOLUM - 168000 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: ZP-2/L/2025/9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne - 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: ZP-2/L/2025/10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: ENGERIX - 100 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: ZP-2/L/2025/11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: LACTOBACILLUS RHAMNOSUS+LACIDOBACILLUS HELVETICUS - 6000 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: ZP-2/L/2025/12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Interne Kennung: ZP-2/L/2025/13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: Środki spożywcze specjalnego przeznaczenia medycznego - 2400 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: ZP-2/L/2025/14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: BUTINER 500MG X 30 TABLETEK oryg. - 900 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: ZP-2/L/2025/15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: Produkty do pielęgnacji ciała - 4 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: ZP-2/L/2025/16
Haupteinstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Beschreibung: Igły medyczne - 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: ZP-2/L/2025/17
Haupteinstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Beschreibung: Środki spożywcze specjalnego przeznaczenia medycznego - 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: ZP-2/L/2025/19