See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa akcesoriów i materiałów laboratoryjnych na potrzeby jednostek Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa akcesoriów i materiałów laboratoryjnych na potrzeby jednostek Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, w podziale na 14 części 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz cenowy, dla każdej z 14 części, stanowiący załącznik do SWZ. Wzory Formularzy cenowych, do każdej części odrębnie, są przygotowane jako jeden załącznik w pliku excel. Składając ofertę należy wypełnić Formularz cenowy, adekwatnie do części, na którą składana jest oferta (pozostałe - zbędne - formularze cenowe można usunąć lub pozostawić niewypełnione). Zaleca się aby Wykonawca dołączył do oferty Formularz cenowy, adekwatnie do części na którą składa ofertę, oprócz formatu nieedytowalnego, również format edytowalny (.xls). 3. Szczegółowe informacje odnośnie realizacji zamówienia zawiera SWZ oraz wzór umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 740358-2025
Interne Kennung: DZP.271.106.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - sukcesywna dostawa akcesoriów i materiałów laboratoryjnych. Dostawa rękawic
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa akcesoriów i materiałów laboratoryjnych, w zakresie części 1 - dostawa rękawic. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz cenowy, stanowiący załącznik do SWZ. Wzory Formularzy cenowych, do każdej części odrębnie, są przygotowane jako jeden załącznik w pliku excel. Składając ofertę należy wypełnić Formularz cenowy, adekwatnie do części, na którą składana jest oferta (pozostałe - zbędne - formularze cenowe można usunąć lub pozostawić niewypełnione). Zaleca się aby Wykonawca dołączył do oferty Formularz cenowy, adekwatnie do części na którą składa ofertę, oprócz formatu nieedytowalnego, również format edytowalny (.xls)
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - sukcesywna dostawa akcesoriów i materiałów laboratoryjnych. Dostawa zestawów i akcesoriów do procedur zabiegowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa akcesoriów i materiałów laboratoryjnych, w zakresie części 2 - dostawa zestawów i akcesoriów do procedur zabiegowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz cenowy, stanowiący załącznik do SWZ. Wzory Formularzy cenowych, do każdej części odrębnie, są przygotowane jako jeden załącznik w pliku excel. Składając ofertę należy wypełnić Formularz cenowy, adekwatnie do części, na którą składana jest oferta (pozostałe - zbędne - formularze cenowe można usunąć lub pozostawić niewypełnione). Zaleca się aby Wykonawca dołączył do oferty Formularz cenowy, adekwatnie do części na którą składa ofertę, oprócz formatu nieedytowalnego, również format edytowalny (.xls)
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - sukcesywna dostawa akcesoriów i materiałów laboratoryjnych. Dostawa środków do dezynfekcji, sterylizacji i pielęgnacji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa akcesoriów i materiałów laboratoryjnych, w zakresie części 3 - dostawa środków do dezynfekcji, sterylizacji i pielęgnacji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz cenowy, stanowiący załącznik do SWZ. Wzory Formularzy cenowych, do każdej części odrębnie, są przygotowane jako jeden załącznik w pliku excel. Składając ofertę należy wypełnić Formularz cenowy, adekwatnie do części, na którą składana jest oferta (pozostałe - zbędne - formularze cenowe można usunąć lub pozostawić niewypełnione). Zaleca się aby Wykonawca dołączył do oferty Formularz cenowy, adekwatnie do części na którą składa ofertę, oprócz formatu nieedytowalnego, również format edytowalny (.xls)
Interne Kennung: Część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - sukcesywna dostawa akcesoriów i materiałów laboratoryjnych. Dostawa naczyń do hodowli, dozowania i przechowywania próbek
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa akcesoriów i materiałów laboratoryjnych, w zakresie części 4 - dostawa naczyń do hodowli, dozowania i przechowywania próbek. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz cenowy, stanowiący załącznik do SWZ. Wzory Formularzy cenowych, do każdej części odrębnie, są przygotowane jako jeden załącznik w pliku excel. Składając ofertę należy wypełnić Formularz cenowy, adekwatnie do części, na którą składana jest oferta (pozostałe - zbędne - formularze cenowe można usunąć lub pozostawić niewypełnione). Zaleca się aby Wykonawca dołączył do oferty Formularz cenowy, adekwatnie do części na którą składa ofertę, oprócz formatu nieedytowalnego, również format edytowalny (.xls)
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - sukcesywna dostawa akcesoriów i materiałów laboratoryjnych. Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa akcesoriów i materiałów laboratoryjnych, w zakresie części 5 - dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz cenowy, stanowiący załącznik do SWZ. Wzory Formularzy cenowych, do każdej części odrębnie, są przygotowane jako jeden załącznik w pliku excel. Składając ofertę należy wypełnić Formularz cenowy, adekwatnie do części, na którą składana jest oferta (pozostałe - zbędne - formularze cenowe można usunąć lub pozostawić niewypełnione). Zaleca się aby Wykonawca dołączył do oferty Formularz cenowy, adekwatnie do części na którą składa ofertę, oprócz formatu nieedytowalnego, również format edytowalny (.xls)
Interne Kennung: Część 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - sukcesywna dostawa akcesoriów i materiałów laboratoryjnych. Dostawa narzędzi i akcesoriów laboratoryjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa akcesoriów i materiałów laboratoryjnych, w zakresie części 6 - dostawa narzędzi i akcesoriów laboratoryjnych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz cenowy, stanowiący załącznik do SWZ. Wzory Formularzy cenowych, do każdej części odrębnie, są przygotowane jako jeden załącznik w pliku excel. Składając ofertę należy wypełnić Formularz cenowy, adekwatnie do części, na którą składana jest oferta (pozostałe - zbędne - formularze cenowe można usunąć lub pozostawić niewypełnione). Zaleca się aby Wykonawca dołączył do oferty Formularz cenowy, adekwatnie do części na którą składa ofertę, oprócz formatu nieedytowalnego, również format edytowalny (.xls)
Interne Kennung: Część 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - sukcesywna dostawa akcesoriów i materiałów laboratoryjnych. Dostawa końcówek do pipet automatycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa akcesoriów i materiałów laboratoryjnych, w zakresie części 7 - dostawa końcówek do pipet automatycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz cenowy, stanowiący załącznik do SWZ. Wzory Formularzy cenowych, do każdej części odrębnie, są przygotowane jako jeden załącznik w pliku excel. Składając ofertę należy wypełnić Formularz cenowy, adekwatnie do części, na którą składana jest oferta (pozostałe - zbędne - formularze cenowe można usunąć lub pozostawić niewypełnione). Zaleca się aby Wykonawca dołączył do oferty Formularz cenowy, adekwatnie do części na którą składa ofertę, oprócz formatu nieedytowalnego, również format edytowalny (.xls)
Interne Kennung: Część 7
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - sukcesywna dostawa akcesoriów i materiałów laboratoryjnych. Dostawa wymazówek do pobierania materiału genetycznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa akcesoriów i materiałów laboratoryjnych, w zakresie części 8 - dostawa wymazówek do pobierania materiału genetycznego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz cenowy, stanowiący załącznik do SWZ. Wzory Formularzy cenowych, do każdej części odrębnie, są przygotowane jako jeden załącznik w pliku excel. Składając ofertę należy wypełnić Formularz cenowy, adekwatnie do części, na którą składana jest oferta (pozostałe - zbędne - formularze cenowe można usunąć lub pozostawić niewypełnione). Zaleca się aby Wykonawca dołączył do oferty Formularz cenowy, adekwatnie do części na którą składa ofertę, oprócz formatu nieedytowalnego, również format edytowalny (.xls)
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - sukcesywna dostawa akcesoriów i materiałów laboratoryjnych. Dostawa probówek, końcówek pipetowych, statywów i pudełek do zastosowań laboratoryjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa akcesoriów i materiałów laboratoryjnych, w zakresie części 9 - dostawa probówek, końcówek pipetowych, statywów i pudełek do zastosowań laboratoryjnych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz cenowy, stanowiący załącznik do SWZ. Wzory Formularzy cenowych, do każdej części odrębnie, są przygotowane jako jeden załącznik w pliku excel. Składając ofertę należy wypełnić Formularz cenowy, adekwatnie do części, na którą składana jest oferta (pozostałe - zbędne - formularze cenowe można usunąć lub pozostawić niewypełnione). Zaleca się aby Wykonawca dołączył do oferty Formularz cenowy, adekwatnie do części na którą składa ofertę, oprócz formatu nieedytowalnego, również format edytowalny (.xls)
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - sukcesywna dostawa akcesoriów i materiałów laboratoryjnych. Dostawa materiałów do mikroskopii, prac technicznych i analiz laboratoryjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa akcesoriów i materiałów laboratoryjnych, w zakresie części 10- dostawa materiałów do mikroskopii, prac technicznych i analiz laboratoryjnych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz cenowy, stanowiący załącznik do SWZ. Wzory Formularzy cenowych, do każdej części odrębnie, są przygotowane jako jeden załącznik w pliku excel. Składając ofertę należy wypełnić Formularz cenowy, adekwatnie do części, na którą składana jest oferta (pozostałe - zbędne - formularze cenowe można usunąć lub pozostawić niewypełnione). Zaleca się aby Wykonawca dołączył do oferty Formularz cenowy, adekwatnie do części na którą składa ofertę, oprócz formatu nieedytowalnego, również format edytowalny (.xls)
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - sukcesywna dostawa akcesoriów i materiałów laboratoryjnych. Dostawa materiałów laboratoryjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa akcesoriów i materiałów laboratoryjnych, w zakresie części 11- dostawa materiałów laboratoryjnych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz cenowy, stanowiący załącznik do SWZ. Wzory Formularzy cenowych, do każdej części odrębnie, są przygotowane jako jeden załącznik w pliku excel. Składając ofertę należy wypełnić Formularz cenowy, adekwatnie do części, na którą składana jest oferta (pozostałe - zbędne - formularze cenowe można usunąć lub pozostawić niewypełnione). Zaleca się aby Wykonawca dołączył do oferty Formularz cenowy, adekwatnie do części na którą składa ofertę, oprócz formatu nieedytowalnego, również format edytowalny (.xls)
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - sukcesywna dostawa akcesoriów i materiałów laboratoryjnych. Dostawa materiałów eksploatacyjnych do automatycznego systemu pipetującego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa akcesoriów i materiałów laboratoryjnych, w zakresie części 12- dostawa materiałów eksploatacyjnych do automatycznego systemu pipetującego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz cenowy, stanowiący załącznik do SWZ. Wzory Formularzy cenowych, do każdej części odrębnie, są przygotowane jako jeden załącznik w pliku excel. Składając ofertę należy wypełnić Formularz cenowy, adekwatnie do części, na którą składana jest oferta (pozostałe - zbędne - formularze cenowe można usunąć lub pozostawić niewypełnione). Zaleca się aby Wykonawca dołączył do oferty Formularz cenowy, adekwatnie do części na którą składa ofertę, oprócz formatu nieedytowalnego, również format edytowalny (.xls)
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - sukcesywna dostawa akcesoriów i materiałów laboratoryjnych. Dostawa materiałów ochrony osobistej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa akcesoriów i materiałów laboratoryjnych, w zakresie części 13- dostawa materiałów ochrony osobistej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz cenowy, stanowiący załącznik do SWZ. Wzory Formularzy cenowych, do każdej części odrębnie, są przygotowane jako jeden załącznik w pliku excel. Składając ofertę należy wypełnić Formularz cenowy, adekwatnie do części, na którą składana jest oferta (pozostałe - zbędne - formularze cenowe można usunąć lub pozostawić niewypełnione). Zaleca się aby Wykonawca dołączył do oferty Formularz cenowy, adekwatnie do części na którą składa ofertę, oprócz formatu nieedytowalnego, również format edytowalny (.xls)
Interne Kennung: Część 13
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 - sukcesywna dostawa akcesoriów i materiałów laboratoryjnych. Dostawa materiałów do nauki pierwszej pomocy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa akcesoriów i materiałów laboratoryjnych, w zakresie części 14- dostawa materiałów do nauki pierwszej pomocy . 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz cenowy, stanowiący załącznik do SWZ. Wzory Formularzy cenowych, do każdej części odrębnie, są przygotowane jako jeden załącznik w pliku excel. Składając ofertę należy wypełnić Formularz cenowy, adekwatnie do części, na którą składana jest oferta (pozostałe - zbędne - formularze cenowe można usunąć lub pozostawić niewypełnione). Zaleca się aby Wykonawca dołączył do oferty Formularz cenowy, adekwatnie do części na którą składa ofertę, oprócz formatu nieedytowalnego, również format edytowalny (.xls)
Interne Kennung: Część 14
Haupteinstufung (cpv): 33141623 Verbandkästen