11791-2025 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – Usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych, zewnętrznych i terenów zielonych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych, zewnętrznych i terenów zielonych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych, zewnętrznych i terenów zielonych na nieruchomościach zarządzanych przez Zarząd Nieruchomości Województwa Łódzkiego położonych w Łodzi ul. Aleksandrowskiej 159, ul. Drewnowskiej 63-75, ul. Kamińskiego 7/9, ul. Limanowskiego 200, ul. Mińskiej 2, ul. Moniuszki 7/9, al. Piłsudskiego 8, ul. Piotrkowskiej 67, ul. Roosevelta 15, ul. Snycerskiej 8, ul. Solnej 14, ul. Traugutta 21/23, ul. Wycieczkowej 86 oraz powierzchni oddanych w najem na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, zlokalizowanych w Łodzi przy al. Piłsudskiego 12, ul. Fabrycznej 25, świadczone w okresie od dnia 01 stycznia 2025 r. do dnia 31 grudnia 2025 r.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie z wolnej ręki, na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy Prawo zamówień publicznych. Zgodnie z § 1 Uchwały Nr 1431/24 Zarządu Województwa Łódzkiego z dnia 15.10.2024 r. w sprawie wyrażenia zgody na przeprowadzenie postępowania oraz udzielenia pełnomocnictwa, Zarządowi Nieruchomości Województwa Łódzkiego wyrażono zgodę na przeprowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie z wolnej ręki spółce Biprowłók Sp. z o.o. (KRS nr 0000286937), w przedmiocie usług sprzątania powierzchni wewnętrznych, zewnętrznych i terenów zielonych na nieruchomościach zarządzanych przez Zarząd Nieruchomości Województwa Łódzkiego zlokalizowanych na terenie miasta Łodzi oraz powierzchni oddanych w najem na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego zlokalizowanych w Łodzi na okres od dnia 1.01.2025 r. do dnia 31.12.2025 r., jako spółce spełniającej przesłanki do jej udzielenia w ww. trybie, zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90919200 Büroreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001