11795-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych w granicach administracyjnych Miasta Sławno
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych w granicach administracyjnych Miasta Sławno
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport wskazanych w opisie zamówienia rodzajów odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości w granicach administracyjnych Miasta Sławno. 2) Urządzenia do gromadzenia odpadów (pojemniki, worki), które zostaną ustawione w miejscach gromadzenia odpadów wskazanych przez Zamawiającego, zapewnia Wykonawca. Dane dotyczące ilości budynków jedno- i wielorodzinnych, ilości miejsc do gromadzenia odpadów (osłony śmietnikowe, miejsca ustawienia pojemników i inne), ilości i rodzaju niezbędnych pojemników do selektywnej zbiórki odpadów oraz worków przedstawiono w rozdziale 4 ust. 1 i ust. 4 SWZ. 3) Przewidywana łączna masa odpadów 3925,51 Mg. 4) Wykonawca zobowiązany jest do opracowania harmonogramu odbierania odpadów z terenów zabudowy wielorodzinnej i jednorodzinnej obejmujący odbiór odpadów komunalnych niesegregowanych oraz selektywnie zbieranych z podziałem na poszczególne rodzaje odpadów. 5) Odpady odebrane/zebrane od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Miasto Sławno Wykonawca zobowiązany jest przekazać właścicielowi Instalacji Komunalnej w Gwiazdowie. 6) Zamawiający zobowiązuje Wykonawcę do przeprowadzenia kampanii informacyjnej mieszkańców w zakresie selektywnej zbiórki wszystkich frakcji odpadów, a w szczególności odpadów budowlanych i rozbiórkowych z gospodarstw domowych w związku z wejściem w życie przepisów dotyczących nowego sposobu postępowania z odpadami budowlanymi i rozbiórkowymi z gospodarstw domowych oraz odpadów tekstyliów i odzieży. 7) Zorganizowanie wycieczki edukacyjnej do Instalacji Komunalnej dla uczniów z klas V szkół podstawowych nr 2 i nr 3 w Sławnie i zorganizowanie kampanii edukacyjnej.
Interne Kennung: ZW.271.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001