See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Adaptacja zabytkowych zabudowań z 1903 roku wokół Pałacu Ludwika von Ballestrema na centrum kulturalno-naukowo-społeczne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji technicznej oraz wykonanie i dostarczenie na rzecz Zamawiającego wystawy stałej w ramach zadania pn.: „Adaptacja zabytkowych zabudowań z 1903 roku wokół Pałacu Ludwika von Ballestrema na centrum kulturalno-naukowo-społeczne”. 2. Zakres zamówienia składa się z 2 etapów: 1. Etap 1 – wykonanie dokumentacji projektowej zgodnie z Projektem koncepcyjnym wystawy oraz postanowieniami Umowy. Etap 2 – część realizacyjna: 1. wykonanie dostaw i usług objętych przedmiotem zamówienia, których zakres przedstawia Specyfikacja Warunków zamówienia w szczególności szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia z załącznikami 2. przeprowadzenie kalibracji oraz wszelkich testów, regulacji i uruchomień elementów wystawy, przeprowadzenie szkoleń pracowników 3. wykonanie dokumentacji powykonawczej 4. realizacja serwisu gwarancyjnego Szczegółowy zakres zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: GIR.272.1.2.2024
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 32322000 Multimediaausrüstung, 32342410 Akustische Ausrüstung