See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa antybiotyków, leków przeciwwirusowych i przeciwgrzybiczych dla podmiotów leczniczych województwa podkarpackiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: zakup i dostawa antybiotyków, leków przeciwwirusowych i przeciwgrzybiczych dla podmiotów leczniczych województwa podkarpackiego, szczegółowo opisano w SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 694066-2025
Interne Kennung: 9/ZP/SZ/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Pakiet 1
Beschreibung: Zakup i dostawy antybiotyków, leków przeciwwirusowych i przeciwgrzybiczych dla podmiotów leczniczych województwa podkarpackiego
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0003
Titel: 3. Pakiet 3
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0005
Titel: 5. Pakiet 5
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0008
Titel: 8. Pakiet 8
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0013
Titel: 13. Pakiet 13
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0016
Titel: 16. Pakiet 16
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0019
Titel: 19. Pakiet 19
Interne Kennung: Pakiet 19
Los: LOT-0027
Titel: 27. Pakiet 27
Interne Kennung: Pakiet 27
Los: LOT-0028
Titel: 28. Pakiet 28
Interne Kennung: Pakiet 28
Los: LOT-0030
Titel: 30. Pakiet 30
Interne Kennung: Pakiet 30
Los: LOT-0031
Titel: 31. Pakiet 31
Interne Kennung: Pakiet 31
Los: LOT-0035
Titel: 35. Pakiet 35
Interne Kennung: Pakiet 35
Los: LOT-0036
Titel: 36. Pakiet 36
Interne Kennung: Pakiet 36
Los: LOT-0038
Titel: 38. Pakiet 38
Interne Kennung: Pakiet 38
Los: LOT-0039
Titel: 39. Pakiet 39
Interne Kennung: Pakiet 39
Los: LOT-0040
Titel: 40. Pakiet 40
Interne Kennung: Pakiet 40
Los: LOT-0043
Titel: 43. Pakiet 43
Interne Kennung: Pakiet 43