2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi utrzymania czystości wewnątrz i na zewnątrz obiektu NBP w Łodzi
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego, przez okres 24 miesięcy, usług utrzymania czystości i porządku wewnątrz i na zewnątrz obiektu Narodowego Banku Polskiego w Łodzi, polegających w szczególności na: 1.1. wykonywaniu stałych kompleksowych usług w zakresie utrzymania czystości i porządku wewnątrz obiektu, 1.2. stałym utrzymywaniu czystości na terenach zewnętrznych przylegających do obiektu, 1.3. wykonywaniu, stosownie do potrzeb Zamawiającego, dodatkowych usług utrzymania czystości i porządku, na podstawie odrębnych zleceń Zamawiającego, 1.4. świadczeniu serwisu dziennego, 1.5. dostarczaniu i wykładaniu artykułów higienicznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 10 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 696312-2025
Interne Kennung: SEZ/DKRZ-WPO1-RS-241-0484/DA/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamówienie zostało opublikowane we wstępnym ogłoszeniu informacyjnym opublikowanym w Dz.U. S: 7/2025, numer publikacji ogłoszenia: 17588-2025 z dnia 10.01.2025 r. i zostało zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówienia Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, co stosownie do art. 138 ust. 2 pkt 1 Prawo zamówień publicznych, umożliwia skrócenie terminu składania ofert
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90914000 Parkplatzreinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji, polegające na jednokrotnym albo kilkukrotnym przedłużeniu okresu określonego w ust. 1, przy czym łączny maksymalny okres przedłużenia Umowy wynikający z prawa opcji nie może przekroczyć 24 miesięcy.