118051-2025 - Ergebnis
Polen – Diverse Nahrungsmittel – Sukcesywna dostawa produktów spożywczych – postępowanie 8
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa produktów spożywczych – postępowanie 8
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów spożywczych do Zamawiającego w asortymencie i ilościach określonych w dołączonym katalogu - załącznik nr 1
Vorherige Bekanntmachung761552-2024
Interne Kennung28/PN/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 Ustroń – produkty sypkie
Beschreibungsukcesywne dostawy produktów spożywczych do Zamawiającego w asortymencie i ilościach określonych w dołączonym katalogu - załącznik nr 1
Interne Kennung1/28/PN/2024
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 Górki – produkty sypkie
Interne Kennung2/28/PN/2024