2. Verfahren
Verfahren
Titel: Losse inrichting t.b.v. vernieuwd Ebbehuis
Beschreibung: Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied beoogt een Inschrijver te contracteren met wie een Raamovereenkomst wordt gesloten voor de levering van kantoormeubilair en de daarbij behorende dienstverlening, waaronder montage, plaatsing, onderhoud en eventuele herinrichting. De levering vindt plaats op basis van een koopconstructie, waarbij het meubilair na levering in eigendom overgaat op de Aanbestedende dienst. Het doel van deze aanbesteding is het realiseren van een duurzame, functionele en toekomstbestendige inrichting van het vernieuwde Ebbehuis. Kwaliteit, ergonomie, circulariteit en leverbetrouwbaarheid staan hierbij centraal. Het leveren van losse inrichting t.b.v. het Ebbehuis zoals opgenomen in het meubelboek.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied beoogt een Inschrijver te contracteren met wie een Raamovereenkomst wordt gesloten voor de levering van kantoormeubilair en de daarbij behorende dienstverlening, waaronder montage, plaatsing, onderhoud en eventuele herinrichting. De levering vindt plaats op basis van een koopconstructie, waarbij het meubilair na levering in eigendom overgaat op de Aanbestedende dienst. Het doel van deze aanbesteding is het realiseren van een duurzame, functionele en toekomstbestendige inrichting van het vernieuwde Ebbehuis. Kwaliteit, ergonomie, circulariteit en leverbetrouwbaarheid staan hierbij centraal. Het leveren van losse inrichting t.b.v. het Ebbehuis zoals opgenomen in het meubelboek
Interne Kennung: 1