118093-2026 - Ergebnis
Tschechien – Allgemeine und berufliche Bildung – ZSIT – společně za vzděláváním II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZSIT – společně za vzděláváním II
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování služeb komplexního zajištění vzdělávání pro členy spolku Zaměstnavatelský svaz pro inovace a technologie, z.s.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZSIT – společně za vzděláváním II
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 zákona vyhrazuje následující změny závazku: a) Změna termínu plnění: Termín plnění může být prodloužen v případě, že dojde k prodloužení projektu na základě změny projektu. b) Změna předmětu plnění: Zadavatel si vyhrazuje právo na změnu a doplnění uvedeného výčtu kurzů dle Přílohy č. 2 této zadávací dokumentace o další kurzy obdobného zaměření v závislosti na aktuálních potřebách firem zapojených do projektu. Taková změna bude provedena dohodou smluvních stran a nevyžaduje formu písemného dodatku. c) Změna poměru indikátoru Zadavatel si vyhrazuje právo na změnu indikátorů uvedených v čl. 4.3 zadávací dokumentace v závislosti na aktuálních potřebách firem zapojených do projektu. Taková změna bude provedena dohodou smluvních stran a nevyžaduje formu písemného dodatku.