2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přeprava diplomatických zásilek a osobních věcí zaměstnanců Ministerstva zahraničních věcí České republiky včetně zajištění souvisejících služeb
Beschreibung: Předmětem plnění je při exportu z České republiky do vybraných destinací v zahraničí zajištění (zprostředkování) komerční přepravy zásilek diplomatické pošty a osobních věcí zaměstnanců Ministerstva zahraničních věcí České republiky (dále jen „MZV“) jednotlivými druhy přepravy (letecká, námořní, kamionová a silniční) a poskytnutí s tím souvisejících služeb (sjednání pojištění, stěhovací a spediční služby). Při importu zásilek diplomatické pošty a osobních věcí zaměstnanců MZV do České republiky je předmětem plnění této veřejné zakázky poskytnutí souvisejících služeb (sjednání pojištění, stěhovací a spediční služby).
Interne Kennung: N006/25/V00040749
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60400000 Luftverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung, 60600000 Transport zu Wasser und zugehörige Dienste, 63523000 Dienstleistungen von Hafenspediteuren und anderen Spediteuren, 63524000 Vorbereitung von Beförderungspapieren, 66514000 Fracht- und Transportversicherungen, 98392000 Umzugsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63523000 Dienstleistungen von Hafenspediteuren und anderen Spediteuren, 60100000 Straßentransport/-beförderung, 60600000 Transport zu Wasser und zugehörige Dienste, 63524000 Vorbereitung von Beförderungspapieren, 66514000 Fracht- und Transportversicherungen, 98392000 Umzugsdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna závazku ze smlouvy dle § 100 odst. 1 a odst. 3 zákona