2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onkruidbestrijding
Beschreibung: De werkzaamheden van de opdracht bestaan in hoofdzaak uit de volgende onderdelen: a. Onkruidbeheersing op verhardingen; b. Bijkomende werkzaamheden. De opdracht is verdeeld in de volgende percelen: - Perceel 1: gemeente Steenbergen oost - Perceel 2: gemeente Steenbergen west
Interne Kennung: K011054
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: gemeente Steenbergen west
Beschreibung: De werkzaamheden van de opdracht bestaan in hoofdzaak uit de volgende onderdelen: a. Onkruidbeheersing op verhardingen; b. Bijkomende werkzaamheden Perceel 1 betreft alle verhardingen in de volgende kernen binnen de gemeente Steenbergen: - Steenbergen - Nieuw-Vossemeer Inclusief: - Bedrijventerreinen behorende bij deze kernen - Buitengebied rond deze kernen. - De Heen / Heense Molen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Deze overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van 8 mei 2025 t/m 7 mei 2027.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2, Steenbergen-Oost
Beschreibung: De werkzaamheden van de opdracht bestaan in hoofdzaak uit de volgende onderdelen: a. Onkruidbeheersing op verhardingen; b. Bijkomende werkzaamheden. Perceel 2 betreft alle verhardingen in de volgende kernen binnen de gemeente Steenbergen: - Dinteloord - Welberg - Kruisland Inclusief: - Bedrijventerreinen behorende bij deze kernen - Buitengebied rond deze kernen.
Interne Kennung: 2