2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odnawialne źródła energii w budynkach użyteczności publicznej na terenie gminy Krzanowice i gminy Rudnik
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej oraz kompleksowe wykonanie zadania inwestycyjnego pn „Odnawialne źródła energii w budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Krzanowice i Gminy Rudnik”. Zadanie polega na zaprojektowaniu i zrealizowaniu dostawy, montażu i uruchomieniu instalacji: pomp ciepła, fotowoltaicznych i magazynów energii w budynkach użyteczności publicznej na ternie gminy Rudnik.
Interne Kennung: ZP.271.13.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. W związku z tym, że postępowanie prowadzone jest wg przepisów dla dostaw nie obowiązuje art. 95 ust. 1 ustawy Pzp. 3. INFORMACJE O ŚRODKACH KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ. 3.1. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). 3.2. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa § 12 Regulamin Platformy e-Zamówienia, a mianowicie: 3.2.1. W celu prawidłowego korzystania z usług Platformy e-Zamówienia wymagany jest: a) Komputer PC: - parametry minimum: Intel Core2 Duo, 2 GB RAM, HD, - zainstalowany jeden z poniższych systemów operacyjnych: MS Windows 7 lub nowszy, OSX/Mac OS 10.10, Ubuntu 14.04, - zainstalowana jedna z poniższych przeglądarek: Chrome 66.0 lub nowsza, Firefox 59.0 lub nowszy, Safari 11.1 lub nowsza, Edge 14.0 i nowsze, albo b) Tablet/Telefon: - parametry minimum: 4 rdzenie procesora, 2GB RAM, Android 6.0 Marshmallow, iOS 10.3, - przeglądarka Chrome 61 lub nowa 3.2.2. Dla skorzystania z pełnej funkcjonalności może być konieczne włączenie w przeglądarce obsługi protokołu bezpiecznej transmisji danych SSL, obsługi Java Script oraz cookies; 3.2.3. Specyfikacja połączenia, formatu przesyłanych danych oraz kodowania i oznaczania czasu odbioru danych: a) specyfikacja połączenia – formularze udostępnione są za pomocą protokołu TLS 1.2, b) format danych oraz kodowanie: formularze dostępne są w formacie HTML z kodowaniem UTF-8, c) oznaczenia czasu odbioru danych: wszelkie operacje opierają się o czas serwera i dane zapisywane są z dokładnością co do sekundy. 4. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera Rozdział 11 SWZ. 5. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1557 ze zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (zamawiający dopuszcza także format RAR). 6. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera Rozdział 22 SWZ. 7. Wykonawca, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, zobowiązany będzie do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5% ceny brutto oferty (z podatkiem VAT). 8. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. 9. Specyfikacja warunków zamówienia wraz z załącznikami dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania, o której mowa w pkt. 1.2 SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej oraz kompleksowe wykonanie zadania inwestycyjnego pn. „Odnawialne źródła energii w budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Krzanowice i Gminy Rudnik”. Zadanie polega na zaprojektowaniu i zrealizowaniu dostawy, montażu i uruchomieniu instalacji: pomp ciepła, fotowoltaicznych i magazynów energii w budynkach użyteczności publicznej na ternie gminy Rudnik. 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje, w szczególności zaprojektowanie, dostawę i montaż oraz uruchomienie: 1) Instalacji fotowoltaicznych oraz pompy ciepła wraz z infrastrukturą dla budynków: - Świetlicy w Grzegorzowicach ul. Powstańców Śląskich 31 b, 47 - 411 Grzegorzowice (moc instalacji fotowoltaicznej: min. 9,6kWp, moc grzewcza pompy ciepła: min. 20kW), - Świetlicy w Sławikowie, ul. Parkowa 57A, 47-417 Sławików (moc instalacji fotowoltaicznej: min. 15,36kWp, moc grzewcza pompy ciepła: min. 40kW), - Świetlicy i OSP Strzybnik, ul. Słoneczna 11, 47 – 411 Strzybnik (moc instalacji fotowoltaicznej: min. 10,56kWp, moc grzewcza pompy ciepła: min. 20kW), 2) Instalacji fotowoltaicznych wraz z infrastrukturą towarzyszącą na dachach budynków: - OSP Sławików - Remiza Strażacka, ul. Strażacka 15, 47-417 Sławików (moc instalacji fotowoltaicznej: min. 4,8kWp). 3) Instalacji fotowoltaicznych z magazynem energii oraz pompą ciepła i infrastrukturą towarzyszącą dla budynków: - OSP Gamów, ul. Długa dz. nr: 232/5, 232/6, 232/7, 232/8, 47 – 411 Gamów (moc instalacji fotowoltaicznej: min. 28,8kWp, pojemność magazynu energii: min. 10kWh, moc grzewcza pompy ciepła: min. 40kW), - OSP Brzeźnica - Remiza Strażacka, ul. Kozielska 32, 47 – 411 Brzeźnica (moc instalacji fotowoltaicznej: min. 15,36kWp, pojemność magazynu energii: min. 10kWh, moc grzewcza pompy ciepła: min. 20kW), 4) Instalacji fotowoltaicznych z magazynem energii i infrastrukturą towarzyszącą dla budynku: - OSP Modzurów - Remiza Strażacka, ul. Słowackiego 16A, 47-415 Modzurów (moc instalacji fotowoltaicznej: min. 8,64kWp, pojemność magazynu energii: min. 10kWh). 5) Magazynu energii oraz pompy ciepła wraz z infrastrukturą towarzyszącą dla budynku: - Urzędu Gminy Rudnik, ul. Kozielska 1, 47-411 Rudnik (pojemność magazynu energii: min. 10kWh, moc grzewcza pompy ciepła: min. 60kW). Inwestycja obejmuje również niezbędne oprzyrządowanie, okablowanie oraz układ monitoringu dający zdalny wgląd w pracę poszczególnych instalacji. 3. Szczegółowy zakres prac do wykonania przez Wykonawcę opisany jest w PFU, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ oraz Projekcie umowy - Załączniku Nr 2 SWZ i jest integralną część SWZ.
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 44112410 Dachgerüste, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 71220000 Architekturentwurf, 71327000 Dienstleistungen in der Tragwerksplanung, 71313400 Umweltfolgenabschätzung im Bau, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung