See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedłużenie subskrypcji „Data Center” produktów Atlassian oraz zakup licencji dodatkowego Oprogramowania wraz z 12 miesięcznym wsparciem lub dostawa licencji równoważnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Przedłużenie subskrypcji „Data Center” produktów Atlassian oraz zakup licencji dodatkowego Oprogramowania wraz z 12 miesięcznym wsparciem lub dostawa licencji równoważnych. Zamówienie obejmuje przedłużenie subskrypcji 19 rodzajów licencji wymienionych w tabeli w pkt 1 Opisu Przedmiotu Zamówienia (OPZ – Załącznik nr 1 do SWZ) oraz dostarczenie 2 licencji dodatkowego Oprogramowania, o których mowa w pkt 2 OPZ, lub dostarczenie licencji równoważnych do wszystkich wymienionych wyżej licencji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 601054-2025
Interne Kennung: ZPRZ.270.180.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Wsparcie Eksperckie w łącznym maksymalnym wymiarze 300 roboczogodzin.