2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie czynności czwartego poziomu utrzymania kompletnych wózków napędowych i tocznych z elektrycznego zespołu trakcyjnego EN76 nr: 050, 051, 052 typu 22WE zgodnie z Dokumentacją Systemu Utrzymania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie czynności czwartego poziomu utrzymania kompletnych wózków napędowych i tocznych z elektrycznego zespołu trakcyjnego EN76-050, EN76-051 i EN76-052 typu 22WE zgodnie z Dokumentacją Systemu Utrzymania ( łącznie 15 wózków: 6 napędowych, 9 tocznych). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia, został zawarty we wzorze umowy w sprawie niniejszego zamówienia publicznego stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: By.240.220.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak opcji