See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa artykułów spożywczych do internatu Zespołu Placówek Oświatowych Nr 2 w Kielcach”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do internatu Zespołu Placówek Oświatowych Nr 2 w Kielcach. Zamawiający podzielił zamówienie na 9 następujących części: Część nr 1: Artykuły ogólnospożywcze Część nr 2: Jajka Część nr 3: Mięso, wędliny Część nr 4: Drób i podroby Część nr 5: Nabiał Część nr 6: Pieczywo i artykuły piekarnicze Część nr 7: Mrożonki Część nr 8: Ryby i przetwory rybne Część nr 9: Warzywa i owoce
Vorherige Bekanntmachung: 713371-2024
Interne Kennung: 7/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Artykuły ogólnospożywcze
Beschreibung: Część nr 1: Artykuły ogólnospożywcze
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Jajka
Beschreibung: Część nr 2: Jajka
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: Mięso, wędliny
Beschreibung: Część nr 3: Mięso, wędliny
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4: Drób i podroby
Beschreibung: Część nr 4: Drób i podroby
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15114000 Innereien
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5: Nabiał
Beschreibung: Część nr 5: Nabiał
Interne Kennung: Część 5
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6: Pieczywo i artykuły piekarnicze
Beschreibung: Część nr 6: Pieczywo i artykuły piekarnicze
Interne Kennung: Część 6
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811000 Brotwaren
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7: Mrożonki
Beschreibung: Część nr 7: Mrożonki
Interne Kennung: Część 7
Haupteinstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8: Ryby i przetwory rybne
Beschreibung: Część nr 8: Ryby i przetwory rybne
Interne Kennung: Część 8
Haupteinstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9: Warzywa i owoce
Beschreibung: Część nr 9: Warzywa i owoce
Interne Kennung: Część 9
Haupteinstufung (cpv): 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse