2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: •rodzaj transportu: transport drogowy – przewozy autobusowe; •linia komunikacyjna, linie komunikacyjne lub sieć komunikacyjna, na których będą wykonywane przewozy: a.Polanów – Dadzewo - Bukowo; b.Stare Wiatrowo – Dalimierz - Żydowo - Polanów; c.Polanów - Chocimino - Polanów; d.Bukowo – Dadzewo – Krytno – Kościernica; e.Polanów – Wielin – Warblewo – Rzeczyca Mała – Rochowo – Polanów; f.Bukowo – Powidz – Buszyno; g.Bożenice – Buszyno – Świerczyna – Polanów; h.Polanów – Cetuń – Karsinka - Polanów
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)