118356-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – ZP.26.1.2.2026 Dostawa wyposażenia Wieloprofilowego Centrum Symulacji Medycznych Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP.26.1.2.2026 Dostawa wyposażenia Wieloprofilowego Centrum Symulacji Medycznych Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia Wieloprofilowego Centrum Symulacji Medycznych Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie. 2.Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 3.Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części – zadania: Zadanie 1: Fantomy i wyposażenie medyczne, Zadanie 2: Trenażery i modele medyczne 4. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno lub oba zadania, wg własnego wyboru. 5.Zakres przedmiotowy, ilościowy i szczegółowe parametry/wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w Specyfikacji technicznej stanowiącej załącznik numer 3 (zadanie 1) i załącznik numer 3A (zadanie 2) do SWZ. 6. Określone w załączniku numer 3 i załączniku numer 3A do SWZ wymagania należy traktować jako określenie wymaganego minimalnego poziomu wymagań, parametrów technicznych, cech, funkcji. 7. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia fabrycznie nowy, nieużywany, niepoekspozycyjny, wolny od wad prawnych i fizycznych, bez wcześniejszej eksploatacji. 8. Stosowanie do art. 16b ustęp 2 ustawy Pzp, Zamawiający nie dopuszcza możliwości zaoferowania i dostawy przedmiotu zamówienia pochodzącego z państw trzecich (spoza Unii Europejskiej) niebędących stronami umów międzynarodowych. 9. Gwarancja na przedmiot zamówienia: Zamawiający wymaga minimum 24 miesięcy gwarancji na przedmiot zamówienia, licząc od dnia podpisania protokołu stwierdzającego odbiór przedmiotu zamówienia. 10. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z zasadą DNSH (z ang. „do no significant harm”, tj. „nie czyń poważnych szkód”), zgodnie z katalogiem wymagań w zakresie ochrony środowiska i zgodności z zasadą DNSH, zawartymi w Wytycznych dla procesów zakupowych w zakresie zapewnienia zgodności z zasadą DNSH, stanowiącyh załącznik numer 7 do SWZ (w zakresie odpowiadającym przedmiotowi zamówienia). 11.Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie, teren Częstochowy (pomieszczenia wskazane przez Zamawiającego). Ryzyko przypadkowej utraty, uszkodzenia rzeczy przejdzie na Zamawiającego po odbiorze przedmiotu zamówienia przez Zamawiającego. 12. W zakres obowiązków Wykonawcy wchodzi dostarczenie (w tym wniesienie) przedmiotu zamówienia do miejsca realizacji (pomieszczenia wskazane przez Zamawiającego), w stanie złożonym, gotowym do użytkowania. Potwierdzeniem wykonania przedmiotu zamówienia będzie, podpisany przez strony protokół stwierdzający odbiór przedmiotu zamówienia przez Zamawiającego. 13.Po dostarczeniu przedmiotu zamówienia, Wykonawca przeprowadzi instruktaż pracowników Zamawiającego z zakresu obsługi dostarczonego sprzętu, w miejscu realizacji dostawy. 14.Wykonawca zapewni dostępność części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych dla sprzętu stanowiącego przedmiot zamówienia, zapewniających jego pełną użyteczność i niezakłóconą pracę oraz serwis sprzętu przez okres gwarancji i po okresie gwarancyjnym – przez okres 5 lat. 15. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 16. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zgodnie z projektem umowy – załącznik numer 6 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 34152000 Übungssimulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie numer 1: Fantomy i wyposażenie medyczne
Beschreibung: 1. Zakres przedmiotowy, ilościowy i szczegółowe parametry/wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w Specyfikacji technicznej stanowiącej załącznik numer 3 (zadanie 1) i załącznik numer 3A (zadanie 2) do SWZ. 2. Określone w załączniku numer 3 i załączniku numer 3A do SWZ wymagania należy traktować jako określenie wymaganego minimalnego poziomu wymagań, parametrów technicznych, cech, funkcji. 3. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia fabrycznie nowy, nieużywany, niepoekspozycyjny, wolny od wad prawnych i fizycznych, bez wcześniejszej eksploatacji. 4. Szczegółowy opis zawiera SWZ z załacznikami.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie numer 2: Trenażery i modele medyczne