2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozvoj IDM
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodání a implementace úprav do stávajícího řešení pro správu identit „AC Identita“ (dále jen „IDM řešení“), a to v rozsahu a způsobem stanoveným v Zadávací dokumentaci a jejich přílohách, zajištění integrace IDM řešení do stávajících systémů zadavatele, poskytnutí všech potřebných licencí a oprávnění k výkonu majetkových práv, jsou-li potřeba ke splnění předmětu veřejné zakázky, aktualizace stávající administrátorské dokumentace IDM řešení, proškolení administrátorů zadavatele a poskytování služeb podpory, údržby a rozvoje IDM řešení. Předmět veřejné zakázky je realizován v rámci projektu Zajištění kybernetické bezpečnosti ÚOHS, reg. č. CZ.31.2.0/0.0/0.0/23_094/0010339, který je součástí Národního plánu obnovy ČR, komponenty 1.2 Digitální systémy veřejné správy, financovaného Evropskou unií v rámci Nástroje pro oživení a odolnost.
Interne Kennung: 14/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001