2. Verfahren
Verfahren
Titel: EW Tresna - Wykonanie nowych stanowisk transformatorów blokowych, wraz z dostawą i montażem dwóch suchych transformatorów blokowych oraz ich instalacją, uruchomieniem i przekazaniem do eksploatacji
Beschreibung: Przedmiotem Zakupu jest zrealizowanie na rzecz Zamawiającego Zamówienia pod nazwą „EW Tresna - Wykonanie nowych stanowisk transformatorów blokowych, wraz z dostawą i montażem dwóch suchych transformatorów blokowych oraz ich instalacją, uruchomieniem i przekazaniem do eksploatacji”.
Interne Kennung: POST/EOD/EOD/BM/00299/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31174000 Versorgungstransformatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji