118402-2026 - Ergebnis
Polen – Ausrüstung für Anästhesie – Zakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby oddziałów szpitalnych Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby oddziałów szpitalnych Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby oddziałów szpitalnych Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i parametry techniczne przedmiotu zamówienia został określony w Załącznikach nr 2.1 - 2.15 Formularz asortymentowo-cenowy do SWZ dla poszczególnych części (pakietów).
Vorherige Bekanntmachung767155-2025
Interne KennungDA.ZP.242.74.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33172100 Ausrüstung für Anästhesie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage, 33167000 OP-Beleuchtung, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33192230 Operationstische, 33169100 Chirurgie-Laser, 31521000 Leuchten, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
5. Los
LosLOT-0003
TitelZakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby oddziału szpitalnego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku (Pakiet nr 3).
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby oddziału szpitalnego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.3 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy (Pakiet nr 3).
Interne KennungPakiet nr 3
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
LosLOT-0008
TitelZakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby oddziału szpitalnego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku (Pakiet nr 8).
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby oddziału szpitalnego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.8 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy (Pakiet nr 8).
Interne KennungPakiet nr 8
Haupteinstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
LosLOT-0010
TitelZakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby oddziału szpitalnego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku (Pakiet nr 10).
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby oddziału szpitalnego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.10 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy (Pakiet nr 10).
Interne KennungPakiet nr 10
Haupteinstufung (cpv): 33192230 Operationstische
LosLOT-0011
TitelZakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby oddziału szpitalnego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku (Pakiet nr 11).
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby oddziału szpitalnego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.11 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy (Pakiet nr 11).
Interne KennungPakiet nr 11
LosLOT-0012
TitelZakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby oddziału szpitalnego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku (Pakiet nr 12).
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby oddziału szpitalnego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.12 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy (Pakiet nr 12).
Interne KennungPakiet nr 12
Haupteinstufung (cpv): 33169100 Chirurgie-Laser
LosLOT-0013
TitelZakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby oddziału szpitalnego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku (Pakiet nr 13).
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby oddziału szpitalnego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.13 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy (Pakiet nr 13).
Interne KennungPakiet nr 13
Haupteinstufung (cpv): 31521000 Leuchten
LosLOT-0014
TitelZakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby oddziału szpitalnego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku (Pakiet nr 14).
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby oddziału szpitalnego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.14 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy (Pakiet nr 14).
Interne KennungPakiet nr 14
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
LosLOT-0015
TitelZakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby oddziału szpitalnego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku (Pakiet nr 15).
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby oddziału szpitalnego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.15 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy (Pakiet nr 15).
Interne KennungPakiet nr 15