2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ambulatoryjne świadczenia psychiatrycznych dla dorosłych na potrzeby Centrum Zdrowia Psychicznego w Rybniku w siedzibie Przyjmującego zamówienie w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026
Beschreibung: Przedmiotem konkursu ofert jest udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie ambulatoryjnych świadczeń psychiatrycznych dla dorosłych, w ramach programu pilotażowego w Centrum Zdrowia Psychicznego, na rzecz osób powyżej 18 roku życia w komórce o części VII kodu resortowego 1700 – Poradnia Zdrowia Psychicznego. W ramach udzielania świadczeń zdrowotnych Przyjmujący zamówienie jest zobowiązany do wykonywania porad/wizyt, w tym dla nowych pacjentów, również kierowanych przez Punk-ty Zgłoszeniowo – Koordynacyjne (PZK), w zależności od posiadanych kwalifikacji personelu realizującego świadczenie zgodnymi z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 27 kwietnia 2018 roku w sprawie programu pilotażowego w centrach zdrowia psychicznego oraz Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 19 czerwca 2019 roku w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień, z uwzględnieniem zmian wynikających z Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 15 grudnia 2021r zmieniające rozporządzenie w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Konkurs ofert ogłoszono na podstawie art. 26 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (t.j. Dz. U. 2023.991 z dnia 24 maja 2023r.) oraz odpowiednio art. 140, art. 141, art. 146 ust. 1, art. 147-150, art. 151 ust. 1, 2 i 4-6, art. 152, art. 153, art. 154 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (t. j. Dz. U. 2022. 2561 z dnia 9 grudnia 2022r.).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Ambulatoryjne świadczenia psychiatryczne dla dorosłych na potrzeby Centrum Zdrowia Psychicznego w Rybniku w siedzibie Przyjmującego zamówienie w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026
Beschreibung: Przedmiotem konkursu ofert jest udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie ambulatoryjnych świadczeń psychiatrycznych dla dorosłych, w ramach programu pilotażowego w Centrum Zdrowia Psychicznego, na rzecz osób powyżej 18 roku życia w komórce o części VII kodu resortowego 1700 – Poradnia Zdrowia Psychicznego
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen