118530-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von medizinischem Personal – Konkurs ofert nr 97/KŚZ/25 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Poradni Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej działającej w Zespole Poradni Specjalistycznych Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonkurs ofert nr 97/KŚZ/25 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Poradni Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej działającej w Zespole Poradni Specjalistycznych Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Poradni Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej działającej w Zespole Poradni Specjalistycznych Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Świadczenia zdrowotne będą realizowane wg potrzeb Udzielającego zamówienia zgodnie z harmonogramem czasu pracy Poradni. 3. Lekarka/lekarz musi posiadać tytuł specjalisty w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. 4. Szczegółowy rozkład pracy określa harmonogram pracy Poradni obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Kierownik Zespołu Poradni Specjalistycznych/Dyrektor ds. Medycznych. 5. Liczba osób świadczących usługi: 1. 6. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung97/KŚZ/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
LosLOT-0001