118550-2025 - Ergebnis
Tschechien – Inhaltsverwaltungssoftwarepaket – Portálové a formulářové řešení Ministerstva kultury
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Portálové a formulářové řešení Ministerstva kultury
Beschreibung: Cílem této veřejné zakázky je digitalizovat a automatizovat proces odbavení agend Ministerstva kultury. Předmětem veřejné zakázky je dodávka softwaru, datové integrace, implementace a zajištění služeb podpory a rozvoje potřebných v souvislosti se zajištěním portálového a formulářového řešení Zadavatele. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v návrhu smlouvy o dodávce, zajištění podpory a rozvoje portálového a formulářového řešení Ministerstva kultury, který tvoří Přílohu č. 2 ZD, zejm. v její příloze č. 1 – Podrobná specifikace předmětu plnění Smlouvy.
Interne Kennung: MK-S 14337/2024 OITSS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48783000 Inhaltsverwaltungssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001