2. Verfahren
Verfahren
Titel: „BETON HRONEK s.r.o. - Nakládání s druhotnými surovinami – Ohrazeníčko“
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka mísícího centra a forem na výrobu tvarovek. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v přílohách č. 4 – technická specifikace a zároveň k části 2 v příloze č. 6 – výkresy. Předmětem zakázky je rovněž: • doprava do místa plnění (u části 1 vč. uvedení zařízení do provozu), • předání kompletního manuálu v českém jazyce v části 1 zadávacího řízení, • zaškolení obslužného personálu v části 1 zadávacího řízení. Veřejná zakázka je rozdělena na dvě části, přičemž účastníci mohou podat nabídku na jednu či obě dvě části.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43413000 Beton- oder Mörtelmischer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43415000 Gussformen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - mísící centrum
Beschreibung: Předmětem zakázky v této části je dodávka mísícího centra. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 – technická specifikace. Předmětem zakázky je rovněž: • doprava do místa plnění (u části 1 vč. uvedení zařízení do provozu), • předání kompletního manuálu v českém jazyce v části 1 zadávacího řízení, • zaškolení obslužného personálu v části 1 zadávacího řízení.
Interne Kennung: Část 1 - mísící centrum
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - formy na výrobu tvarovek
Beschreibung: Předmětem zakázky je forem na výrobu tvarovek. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 – technická specifikace a zároveň k části 2 v příloze č. 6 – výkresy. Předmětem zakázky je rovněž: • doprava do místa plnění.
Interne Kennung: Část 2 - formy na výrobu tvarovek
Haupteinstufung (cpv): 43415000 Gussformen