See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Namens GSD-V: Raamovereenkomst voor de collectieve hospitalisatieverzekering
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de collectieve hospitalisatieverzekering ten behoeve van de (gepensioneerde) personeelsleden van de bij de GSD-V aangesloten besturen en instellingen, alsook hun naaste verwanten
Interne Kennung: Namens GSD-V: Raamovereenkomst voor de collectieve hospitalisatieverzekering 2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66512000 Unfall- und Krankenversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Namens GSD-V: Raamovereenkomst voor de collectieve hospitalisatieverzekering 2025 - 1
Interne Kennung: 1