118617-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Arztpraxen – Świadczenie usług medycznych w zakresie całodobowego pobierania krwi i badania osób zatrzymanych przez policjantów garnizonu podkarpackiego Policji. Numer postępowania: ZP/65/2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług medycznych w zakresie całodobowego pobierania krwi i badania osób zatrzymanych przez policjantów garnizonu podkarpackiego Policji. Numer postępowania: ZP/65/2025
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych w zakresie całodobowego pobierania krwi i badania osób zatrzymanych przez policjantów garnizonu podkarpackiego Policji. 2. Zamówienie zostało podzielone na 20 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, przy czym jako część zamówienia rozumie się jedno z zadań określonych poniżej, tj.: 1) Część I – obszar działania KPP BRZOZÓW 2) Część II – obszar działania KPP JAROSŁAW 3) Część III – obszar działania KPP JASŁO 4) Część IV – obszar działania KPP KOLBUSZOWA 5) Część V – obszar działania KMP KROSNO 6) Część VI – obszar działania KPP LESKO 7) Część VII – obszar działania KPP LEŻAJSK 8) Część VIII – obszar działania KPP LUBACZÓW 9) Część IX – obszar działania KPP ŁAŃCUT 10) Część X – obszar działania KPP MIELEC 11) Część XI – obszar działania KPP NISKO 12) Część XII – obszar działania KMP PRZEMYŚL 13) Część XIII – obszar działania KPP PRZEWORSK 14) Część XIV – obszar działania KPP ROPCZYCE 15) Część XV – obszar działania KPP SANOK 16) Część XVI – obszar działania KPP STALOWA WOLA 17) Część XVII – obszar działania KPP STRZYŻÓW 18) Część XVIII – obszar działania KP NOWA DĘBA 19) Część XIX – obszar działania KMP TARNOBRZEG (bez KP Nowa Dęba) 20) Część XX – obszar działania KPP USTRZYKI DOLNE 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 5. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień uzupełniających.
Vorherige Bekanntmachung766668-2025
Interne KennungZP/65/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensUmowy na powyższe usługi obowiązują tylko do 31.12.2025 r.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
LosLOT-0002
TitelCzęść II – Świadczenie usług medycznych w zakresie całodobowego pobierania krwi i badania osób zatrzymanych przez policjantów na obszarze działania KPP Jarosław
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych w zakresie całodobowego pobierania krwi i badania osób zatrzymanych przez policjantów na obszarze działania KPP Jarosław