118653-2026 - Auftragsänderung
Niederlande – Personalcomputer – ICT-Hardware
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelICT-Hardware
BeschreibungDe opdracht betreft het leveren van ICT-Hardware voor de locaties Scholengroep Gelderveste. Opdrachtnemer dient de opdracht uit te voeren conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1