2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego odczynników i materiałów eksploatacyjnych niezbędnych do opracowania serologicznego krwi dawców wraz z dzierżawą w pełni zautomatyzowanego analizatora do badań immunohematologicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa odczynników i materiałów eksploatacyjnych niezbędnych do wykonywania 48 000 oznaczeń grup krwi dawców (grupa ABO i Rh, przeciwciała do krwinek spulowanych, antygen K), 5 000 oznaczeń antygenu k, 11 500 oznaczeń antygenu D u dawców RhD ujemnych testem antyglobulinowym, 18 000 oznaczeń fenotypu Rh oraz 12 000 oznaczeń fenotypu rozszerzonego (Jka, Jkb, Fya, Fyb, M, N, S, s) wraz z dzierżawą w pełni zautomatyzowanego analizatora do badań immunohematologicznych.
Vorherige Bekanntmachung: 844396-2025
Interne Kennung: ZP/PN/24/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dyrektywa 2014/24/UE
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434520 Blutanalysegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33696100 Reagenzien zur Blutgruppenbestimmung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego odczynników i materiałów eksploatacyjnych niezbędnych do opracowania serologicznego krwi dawców wraz z dzierżawą w pełni zautomatyzowanego analizatora do badań immunohematologicznych.
Menge: 1 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak prawa opcji