2. Verfahren
Verfahren
Titel: Taal en Participatie Oekrainers 2.0
Beschreibung: 38 - AANKONDIGING VAN WIJZIGING VAN DE OPDRACHT (Richtlijn 2014/24/EU) - De AL GEGUNDE Opdracht in Negometrix3 met kenmerk 1-D-16152-23 gaat over Taaltrajecten (A1, A2 en B1) spreken, luisteren, lezen en schrijven (Wet educatie beroepsonderwijs) met componenten Kennis Nederlandse Maatschappij en de Module Arbeidsmarkt en participatie vanuit de Wet inburgering voor Oekraïense ontheemden in Rotterdam.
Interne Kennung: 1-D-16152-23
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0000