See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KoPÚ Teplá a KoPÚ Kladruby u Beranova
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav (dále jen „KoPÚ“) v katastrálním území Teplá s částmi k.ú. Jankovice a k.ú. Hoštěc, předpokládaný obvod činí 1202 ha, v katastrálním území Kladruby u Beranova s předpokládaným obvodem 543 ha, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „katastrální vyhláška“). Veřejná zakázka je dělená na 2 části: 1 Část - Teplá 2 Část - Kladruby u Beranova
Interne Kennung: SP8838/2022-529101
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KoPÚ Kladruby u Beranova - část 2
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav (dále jen „KoPÚ“) v katastrálním území Kladruby u Beranova s předpokládaným obvodem 543 ha, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „katastrální vyhláška“).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Posun termínů odevzdání dílčích částí 6.3.1, 6.3.1 i. a), 6.3.1. i. b), 6.3.1 i. c) na 2. 7. 2026 a 6.3.2 o 135 dnů na 2. 7. 2027 z důvodu - zajištění zpracování inženýrsko-geologického průzkumu - dle § 100 odst. 1 ZZVZ