2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwerp verbouwing Sint-Maartenskerk Zaltbommel; gemeente Zaltbommel
Beschreibung: Voor deze ontwikkeling / verbouwing wil de gemeente een ontwerp late opstellen door een architect. De werkzaamheden welke de architect moet gaan uitvoeren zijn: 1. Definitief programma van eisen (ruimtelijk functioneel en technisch) 2. Opstellen voorlopig ontwerp (VO op basis van beschikbaar SO), inclusief variantenstudies voor klimaatbeheersing (installaties/ gebouwschil/ monumentaal orgel), comfort en conservering. 3. Definitieve ruimtelijke en technische uitwerking in een definitief ontwerp (DO), inclusief materialisatie, detaillering, installaties, behoud/restauratie van monumentale elementen. 4. Opstellen kostenraming en uiteindelijk een begroting (DO niveau) en faserings-/werkvoorbereidingskaders voor latere aanbesteding uitvoering. 5. Ondersteuning bij voorbereiding vergunningentraject, besluitvorming en participatie. 6. Afstemming met adviseurs, expertteam, RCE en andere relevante partijen. Er ligt op dit moment een schetsontwerp welke is gemaakt door Van Hoogevest Architecten Zie bijlage
Interne Kennung: 260218
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 260218
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71221000 Diensten door architectenbureaus voor gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1