See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenie majątku i interesu majątkowego ZZOZ w Ostrowie Wielkopolskim
Beschreibung: 1.1 Przedmiotem zamówienia jest Ubezpieczenie majątku i interesu majątkowego ZZOZ w Ostrowie Wielkopolskim 1.2. Zamawiający przewiduje możliwość składania ofert częściowych, ponieważ przedmiot zamówienia podzielony został na części: CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR 1: 1. ubezpieczenie od ognia i innych zdarzeń losowych 2. ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem i rabunku CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR 2: 1. ubezpieczenie OC, w tym obowiązkowe ubezpieczenie OC podmiotu wykonującego działalność leczniczą, ubezpieczenie OC Szpitala z tytułu prowadzenia działalności i posiadania mienia oraz dobrowolne ubezpieczenie OC podmiotu wykonującego działalność leczniczą CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR 3: 1. ubezpieczenia komunikacyjne 1.3 Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku Nr 1A do specyfikacji stanowiącym integralną jej część.
Vorherige Bekanntmachung: 779141-2025
Interne Kennung: FDZP.226.55.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1/CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR 1: 1. ubezpieczenie od ognia i innych zdarzeń losowych 2. ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem i rabunku
Beschreibung: CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR 1: 1. ubezpieczenie od ognia i innych zdarzeń losowych 2. ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem i rabunku
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2/CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR 2: 1. ubezpieczenie OC, w tym obowiązkowe ubezpieczenie OC podmiotu wykonującego działalność leczniczą, ubezpieczenie OC Szpitala z tytułu prowadzenia działalności i posiadania mienia oraz dobrowolne ubezpieczenie OC podmiotu wykonującego działalność leczniczą
Beschreibung: CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR 2: 1. ubezpieczenie OC, w tym obowiązkowe ubezpieczenie OC podmiotu wykonującego działalność leczniczą, ubezpieczenie OC Szpitala z tytułu prowadzenia działalności i posiadania mienia oraz dobrowolne ubezpieczenie OC podmiotu wykonującego działalność leczniczą
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3/CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR 3: 1. ubezpieczenia komunikacyjne
Beschreibung: CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR 3: 1. ubezpieczenia komunikacyjne
Interne Kennung: Pakiet nr 3