2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering Smeermiddelen
Beschreibung: Levering van smeermiddelen aan het waterschap Noorderzijlvest Het leveren van smeermiddelen conform aantallen zoals opgenomen in het prijzenformulier.
Interne Kennung: 155959
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09211000 Schmieröle und Schmierstoffe
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor, zonder daartoe verplicht te zijn, om gedurende de looptijd van de overeenkomst aanvullende aankopen te doen bij de contractant ten aanzien van smeermiddelen die noodzakelijk blijken voor het optimaal functioneren van het machinepark van Waterschap Noorderzijlvest en die niet zijn opgenomen in het prijzenformulier.