2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup autobusu elektrycznego (24 miejsca) do przewozu mieszkańców Gminy Dobiegniew w ramach projektu: „Transport niskoemisyjny na terenie partnerstwa Północ Województwa Lubuskiego Zawsze Razem”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego elektrycznego autobusu jednoczłonowego, niskopodłogowy, przeznaczonego do wykonywania przewozów w publicznej komunikacji miejskiej oraz przeprowadzenie niezbędnych szkoleń pracowników Zamawiającego (min. 1). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w ust. 5.
Interne Kennung: RKG.271.9.2025.ES
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: dostawę fabrycznie nowego autobusu jednoczłonowego, elektrycznego, przeznaczonego do wykonywania przewozów w publicznej komunikacji oraz szkolenie pracowników zgodnie z zakresem i warunkami Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2. Integralną częścią umowy jest Specyfikacja Warunków Zamówienia, Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Oferta wykonawcy. 3. Szczegółowy opis pojazdu i wyposażenia określa oferta Wykonawcy (OPZ). 4. Autobus jest pojazdem fabrycznie nowym, marki IVECO, typ IS72CI2DA /model THESI, silnik elektryczny EPM-110, rok produkcji 2026.