See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usług asystenckich, opiekuńczych, specjalistycznych usług opiekuńczych oraz usług zdrowotnych"
Beschreibung: Pełna nazwa postępowania: „Świadczenie usług asystenckich, opiekuńczych, specjalistycznych usług opiekuńczych oraz usług zdrowotnych w ramach projektu „ RUSZ – Rozwój Usług Społeczno-Zdrowotnych dla mieszkańców Gminy Kielce” oraz usług opiekuńczych, specjalistycznych usług opiekuńczych, specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi w ramach Programów: „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością” – edycja 2025 i „Opieka Wytchnieniowa” – edycja 2025 w okresie I-XII.2025r. 1. Świadczenie usług asystenckich, opiekuńczych, specjalistycznych usług opiekuńczych, specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób dorosłych, w tym osób z zaburzeniami psychicznymi, usług opieki wytchnieniowej dziennej w miejscu zamieszkania oraz usług zdrowotnych dla uczestników projektu w ramach realizacji projektu Gminy Kielce pn. „ RUSZ – Rozwój Usług Społeczno-Zdrowotnych dla mieszkańców Gminy Kielce” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027, Priorytet 09. Usługi społeczne i zdrowotne, Działanie 09.04. Zwiększenie dostępności usług społecznych i zdrowotnych. 2. „Świadczenie usług asystenckich, opiekuńczych, specjalistycznych usług opiekuńczych oraz usług zdrowotnych w ramach projektu „ RUSZ – Rozwój Usług Społeczno-Zdrowotnych dla mieszkańców Gminy Kielce” oraz usług opiekuńczych, specjalistycznych usług opiekuńczych, specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi w ramach Programów: „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością” – edycja 2025 i „Opieka Wytchnieniowa” – edycja 2025 w okresie I-XII.2025r. 3. Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi finansowanych z rezerwy celowej budżetu państwa w okresie I-XII.2025 rok
Interne Kennung: MOPR/15/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312100 Betreuung in Tagesstätten, 85311100 Altenfürsorgeleistungen, 85311200 Behindertenfürsorgeleistungen, 85311300 Kinder- und Jugendfürsorgeleistungen, 85312500 Rehabilitation, 85142300 Hygienedienste, 85312000 Dienstleistungen der Sozialfürsorge, ohne Unterbringung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Zadanie nr 1 1.1 Usługi asystenckie dla ok. 100 osób (miesięcznie) dorosłych, od 18-tego roku życia, w tym w szczególności osób z niepełnosprawnościami, zamieszkujących na terenie gminy Kielce, w tym na peryferiach miasta Kielce w dzielnicach np. Łazy, Niewachlów, Malików, Zalesie, Pietraszki, Dobromyśl, Pakosz, Trzcianki, Leśniówka, Dyminy, Bukówka, Folwark. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele i święta. Przewidywane wykonanie wynosi: - I 2025 r. – XII 2025 r. – 36 000 godz. - I 2026 r. – XII 2026 r. – 36 000 godz. - I 2027 r. – II 2027 r. – 6 000 godz. Razem 78 000 godz. 1.2 Usługi opiekuńcze w miejscu zamieszkania dla ok. 160 osób (miesięcznie) dorosłych, od 18-tego roku życia potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, zamieszkujących na terenie gminy Kielce, w tym na peryferiach miasta Kielce w dzielnicach np. Łazy, Niewachlów, Malików, Zalesie, Pietraszki, Dobromyśl, Pakosz, Trzcianki, Leśniówka, Dyminy, Bukówka, Folwark. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele i święta. Przewidywane wykonanie wynosi: - I 2025 r. – XII 2025 r. – 120 960 godz. - I 2026 r. – XII 2026 r. – 120 960 godz. - I 2027 r. – II 2027 r. – 20 160 godz. Razem 262 080 godzin 1.3 Specjalistyczne usługi opiekuńcze w miejscu zamieszkania dla ok. 40 osób (miesięcznie) dorosłych, od 18-tego roku życia zamieszkałych na terenie gminy Kielce, w tym na peryferiach miasta Kielce w dzielnicach np. Łazy, Niewachlów, Malików, Zalesie, Pietraszki, Dobromyśl, Pakosz, Trzcianki, Leśniówka, Dyminy, Bukówka, Folwark. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele i święta. Specjalistyczne usługi opiekuńcze w miejscu zamieszkania obejmują: a) usługi pielęgnacyjne wspomagające proces leczenia uczestników projektu, osób przewlekle chorych, wymagających usług medycznych zleconych przez lekarza, b) usługi fizjoterapeuty/rehabilitanta, c) wsparcie psychologiczno-pedagogiczne i edukacyjno - terapeutyczne: psycholog, pedagog, logopeda, pracownik socjalny Przewidywane wykonanie wynosi: - I 2025 r. – XII 2025 r. – 16 320 godz. - I 2026 r. – XII 2026 r. – 16 320 godz. - I 2027 r. – II 2027 r. – 2 720 godz Razem 35 360 godzin 1.4 Specjalistyczne usługi opiekuńcze w miejscu zamieszkania dla ok. 20 osób (miesięcznie) dorosłych, od 18-tego roku życia z zaburzeniami psychicznymi, zamieszkałych na terenie gminy Kielce, w tym na peryferiach miasta Kielce w dzielnicach np. Łazy, Niewachlów, Malików, Zalesie, Pietraszki, Dobromyśl, Pakosz, Trzcianki, Leśniówka, Dyminy, Bukówka, Folwark. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele i święta. Specjalistyczne usługi opiekuńcze w miejscu zamieszkania obejmują: a) usługi pielęgnacyjne wspomagające proces leczenia uczestników projektu, osób przewlekle chorych, wymagających usług medycznych zleconych przez lekarza, b) usługi fizjoterapeuty/rehabilitanta, c) wsparcie psychologiczno-pedagogiczne i edukacyjno - terapeutyczne: psycholog, pedagog, logopeda, pracownik socjalny Przewidywane wykonanie wynosi: - I 2025 r. – XII 2025 r. – 3 840 godz. - I 2026 r. – XII 2026 r. – 3 840 godz. - I 2027 r. – II 2027 r. – 640 godz Razem 8 320 godzin 1.5 Usługa opieki wytchnieniowej dziennej w miejscu zamieszkania realizowana dla 80 osób (miesięcznie) dorosłych, od 18-tego roku życia, zamieszkałych na terenie gminy Kielce, w tym na peryferiach miasta Kielce w dzielnicach np. Łazy, Niewachlów, Malików, Zalesie, Pietraszki, Dobromyśl, Pakosz, Trzcianki, Leśniówka, Dyminy, Bukówka, Folwark. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele i święta. Przewidywane wykonanie wynosi: - I 2025 r. – XII 2025 r. – 34 560 godz. - I 2026 r. – XII 2026 r. – 34 560 godz. - I 2027 r. – II 2027 r. – 5 760 godz. Razem 74 880 godzin
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312000 Dienstleistungen der Sozialfürsorge, ohne Unterbringung, 85312100 Betreuung in Tagesstätten, 85311100 Altenfürsorgeleistungen, 85311200 Behindertenfürsorgeleistungen, 85311300 Kinder- und Jugendfürsorgeleistungen, 85312500 Rehabilitation, 85142300 Hygienedienste
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Zadanie nr 2 Usługa zdrowotna o charakterze diagnostycznym, w formie rehabilitacji/wsparcia psychologicznego/edukacyjno-terapeutycznego dla 80 osób dorosłych, od 18-tego roku życia, korzystających ze specjalistycznych usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania na terenie gminy Kielce, w tym na peryferiach miasta Kielce w dzielnicach np. Łazy, Niewachlów, Malików, Zalesie, Pietraszki, Dobromyśl, Pakosz, Trzcianki, Leśniówka, Dyminy, Bukówka, Folwark. Celem usługi jest diagnoza i ocena stanu zdrowia uczestników projektu, zidentyfikowanie istniejących problemów zdrowotnych i potrzeb opiekuńczych uczestników projektu celem zakwalifikowania do specjalistycznych usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele i święta. Przewidywane wykonanie wynosi 3 wizyty dla uczestnika projektu, w tym: - I 2025 r. – XII 2025 r. – 120 godz. - I 2026 r. – XII 2026 r. – 120 godz. Razem 240 godzin
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Zadanie nr 3 usługa zdrowotna o charakterze profilaktycznym, np. profilaktyka cukrzycy, antynikotynowa, chorób sercowo-naczyniowych, przeciwodleżynowa dla 414 osób dorosłych, od 18-tego roku życia realizowana przez pielęgniarkę w miejscu zamieszkania na terenie gminy Kielce, w tym na peryferiach miasta Kielce w dzielnicach np. Łazy, Niewachlów, Malików, Zalesie, Pietraszki, Dobromyśl, Pakosz, Trzcianki, Leśniówka, Dyminy, Bukówka, Folwark. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele i święta. Przewidywane wykonanie wynosi 3 godziny dla uczestnika projektu, w tym: - I 2025 r. – XII 2025 r. – 621 godz. - I 2026 r. – XII 2026 r. – 621 godz. Razem 1 242 godzin
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Zadanie nr 4 usługa zdrowotna o charakterze profilaktycznym, np. profilaktyka cukrzycy, antynikotynowa, chorób sercowo-naczyniowych, przeciwodleżynowa realizowana przez pielęgniarkę dla 30 osób dorosłych, od 18 -tego roku życia korzystających ze wsparcia w Filii Ośrodka Wsparcia Dziennego dla Osób Chorych na Alzheimera w Kielcach, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 53 Usługa świadczona będzie w dni powszednie w godz. 10.00 do 16.00 Przewidywane wykonanie: 2 spotkania grupowe w roku, po 2 godziny na spotkanie w tym: 2025 r. – 2 spotkania po 2 godziny – 4 godziny 2026 r. - 2 spotkania po 2 godziny – 4 godziny Razem 8 godzin
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: Zadanie nr 5 obszar I obejmuje rejony opiekuńcze (według załączonej listy ulic poszczególnych rejonów opiekuńczych): - ŚRÓDMIEŚCIE - CENTRUM - SZYDŁÓWEK realizację świadczenia w obszarze I w okresie I-XII.2025r. I Przedmiotem zamówienia jest świadczenie: 1.Usług opiekuńczych dla ok. 520 osób (miesięcznie) chorych, starszych, niepełnosprawnych, zamieszkałych na terenie gminy Kielce. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele i święta. Przewidywane wykonanie w okresie I-XII.2025 rok wynosi: - 223 217 godz. – w dni powszednie - 55 000 godz. – w soboty, niedziele i święta 2. Specjalistycznych usług opiekuńczych w formie pielęgnacji jako wspierania procesu leczenia dla ok. 9 osób (miesięcznie) chorych i niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Kielce. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele i święta. Przewidywane wykonanie w okresie I-XII.2025 rok wynosi: - 5 800 godz. – w dni powszednie - 2 000 godz. – w soboty, niedziele i święta 3. Specjalistycznych usług opiekuńczych w formie rehabilitacji ruchowej oraz wsparcia psychologiczno-pedagogicznego i terapeutyczno-edukacyjnego dla ok. 9 osób (miesięcznie) chorych i niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Kielce. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele. Przewidywane wykonanie w okresie I-XII.2025 rok wynosi: - 800 godz. – w dni powszednie, soboty i niedziele 4. Specjalistycznych usług opiekuńczych w formie terapii logopedycznej świadczonych dla ok. 5 osób (miesięcznie) chorych i niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Kielce. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele. Przewidywane wykonanie w okresie I-XII.2025 rok wynosi: - 80 godz. – w dni powszednie, soboty i niedziele 5. „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością” – edycja 2025 dla ok. 100 osób niepełnosprawnych, zamieszkałych na terenie gminy Kielce. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele i święta, noce. Przewidywane wykonanie w okresie I-XII.2025 rok wynosi: - 18 700 godz. – w dni powszednie, soboty, niedziele i święta 6. Usługi opieki wytchnieniowej w ramach pobytu dziennego dla: - 76 osób dorosłych ze znacznym stopniem niepełnosprawności - 8 dzieci niepełnosprawnych z orzeczeniem o niepełnosprawności na terenie gminy Kielce. - 18 240 godzin w dni powszednie, soboty, niedziele, dni świąteczne – dla osób dorosłych ze znacznym stopniem niepełnosprawności - 1 920 godzin w dni powszednie, soboty, niedziele, dni świąteczne – dla dzieci niepełnosprawnych z orzeczeniem o niepełnosprawności Zadanie nr 8 obejmuje rejony opiekuńcze (według załączonej listy ulic poszczególnych rejonów opiekuńczych): - ŚRÓDMIEŚCIE - CENTRUM - SZYDŁÓWEK I. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie: 1. Specjalistycznych usług opiekuńczych w formie uczenia i rozwijania umiejętności niezbędnych do samodzielnego życia dla ok. 460 osób z zaburzeniami psychicznymi (miesięcznie), zamieszkałych na terenie gminy Kielce. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele i święta. Przewidywana ilość godzin w okresie I-XII.2025 rok wynosi: - 98 850 godz. – w dni powszednie - 3 340 godz. - w soboty, niedziele i święta. 2. Specjalistycznych usług opiekuńczych w formie pielęgnacji jako wspierania procesu leczenia dla 7 osób z zaburzeniami psychicznymi (miesięcznie), zamieszkałej na terenie gminy Kielce. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele i święta. Przewidywana ilość godzin w okresie I-XII.2025 rok wynosi: - 580 godz. – w dni powszednie - 200 godz. – w soboty, niedziele i święta 3. Specjalistycznych usług opiekuńczych w formie rehabilitacji ruchowej oraz wsparcia psychologiczno-pedagogicznego i terapeutyczno-edukacyjnego dla ok. 20 osób z zaburzeniami psychicznymi (miesięcznie), zamieszkałych na terenie gminy Kielce. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele. Przewidywana ilość godzin w okresie I-XII.2025 rok wynosi: - 2 260 godz. – w dni powszednie, soboty, niedziele. 4. Specjalistycznych usług opiekuńczych w formie terapii logopedycznej świadczonych dla ok. 18 osób z zaburzeniami psychicznymi (miesięcznie), zamieszkałych na terenie gminy Kielce. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele. Przewidywana ilość godzin w okresie I-XII.2025 rok wynosi: - 1 500 godz. – w dni powszednie, soboty, niedziele. 5. Specjalistycznych usług opiekuńczych w formie zapewnienia dzieciom i młodzieży dostępu do zajęć rehabilitacyjnych i rewalidacyjnych świadczonych dla ok. 23 osób z zaburzeniami psychicznymi (miesięcznie), zamieszkałych na terenie gminy Kielce. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele i święta. Przewidywana ilość godzin w okresie I-XII.2025 rok wynosi: - 2 240 godz. – w dni powszednie - 800 godz. - w soboty, niedziele i święta
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: Zadanie nr 6 obszar II obejmuje rejony opiekuńcze (według załączonej listy ulic poszczególnych rejonów opiekuńczych): - ZA TORAMI - HERBY - UROCZYSKO - BARWINEK - BARANÓWEK realizacja świadczenia w obszarze II w okresie I-XII.2025 rok I. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie: 1. Usług opiekuńczych dla 450 osób (miesięcznie) chorych, starszych, niepełnosprawnych, zamieszkałych na terenie gminy Kielce. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele i święta. Przewidywane wykonanie w okresie I-XII.2025 rok wynosi: - 218 217 godz. – w dni powszednie - 50 000 godz. – w soboty, niedziele i święta 2. Specjalistycznych usług opiekuńczych w formie pielęgnacji jako wspierania procesu leczenia dla ok. 8 osób (miesięcznie) chorych i niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Kielce. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele i święta. Przewidywane wykonanie w okresie I-XII.2025 rok wynosi: - 5 500 godz. – w dni powszednie - 1 800 godz. – w soboty, niedziele i święta 3. Specjalistycznych usług opiekuńczych w formie rehabilitacji ruchowej oraz wsparcia psychologiczno-pedagogicznego i terapeutyczno-edukacyjnego dla ok. 11 osób (miesięcznie) chorych i niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Kielce. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele. Przewidywane wykonanie w okresie I-XII.2025 rok wynosi: - 800 godz. – w dni powszednie, soboty i niedziele 4. Specjalistycznych usług opiekuńczych w formie terapii logopedycznej świadczonych dla ok. 4 osób (miesięcznie) chorych i niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Kielce. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele.. Przewidywane wykonanie w okresie I-XII.2025 rok wynosi: - 80 godz. – w dni powszednie, soboty i niedziele 5. Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością dla ok. 100 osób niepełnosprawnych, zamieszkałych na terenie gminy Kielce. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele i święta, noce. Przewidywane wykonanie w okresie I-XII.2025 rok wynosi: - 19 300 godz. – w dni powszednie, soboty, niedziele i święta 6. Usługi opieki wytchnieniowej w ramach pobytu dziennego dla: - 75 osób dorosłych ze znacznym stopniem niepełnosprawności - 7 dzieci niepełnosprawnych z orzeczeniem o niepełnosprawności na terenie gminy Kielce. - 18 000 godzin w dni powszednie, soboty, niedziele, dni świąteczne – dla osób dorosłych ze znacznym stopniem niepełnosprawności - 1 680 godzin w dni powszednie, soboty, niedziele, dni świąteczne – dla dzieci niepełnosprawnych z orzeczeniem o niepełnosprawności Zadanie nr 9 obszar obejmuje rejony opiekuńcze (według załączonej listy ulic poszczególnych rejonów opiekuńczych): - ZA TORAMI - HERBY - UROCZYSKO - BARWINEK – BARANÓWEK I. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie: 1. Specjalistycznych usług opiekuńczych w formie uczenia i rozwijania umiejętności niezbędnych do samodzielnego życia dla ok. 440 osób z zaburzeniami psychicznymi (miesięcznie), zamieszkałych na terenie gminy Kielce. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele i święta. Przewidywana ilość godzin w okresie I-XII.2025 rok wynosi: - 99 150 godz. – w dni powszednie - 3 700 godz. - w soboty, niedziele i święta. 2. Specjalistycznych usług opiekuńczych w formie pielęgnacji jako wspierania procesu leczenia dla 6 osób z zaburzeniami psychicznymi (miesięcznie), zamieszkałych na terenie gminy Kielce. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele i święta. Przewidywana ilość godzin w okresie I-XII.2025 rok wynosi: - 530 godz. – w dni powszednie - 150 godz. – w soboty, niedziele i święta 3. Specjalistycznych usług opiekuńczych w formie rehabilitacji ruchowej oraz wsparcia psychologiczno-pedagogicznego i terapeutyczno-edukacyjnego dla ok. 35 osób z zaburzeniami psychicznymi (miesięcznie), zamieszkałych na terenie gminy Kielce. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele. Przewidywana ilość godzin w okresie I-XII.2025 rok wynosi: - 3 950 godz. – w dni powszednie, soboty, niedziele. 4. Specjalistycznych usług opiekuńczych w formie terapii logopedycznej świadczonych dla ok. 15 osób z zaburzeniami psychicznymi (miesięcznie), zamieszkałych na terenie gminy Kielce. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele. Przewidywana ilość godzin w okresie I-XII.2025 rok wynosi: - 1 700 godz. – w dni powszednie, soboty, niedziele. 5. Specjalistycznych usług opiekuńczych w formie zapewnienia dzieciom i młodzieży dostępu do zajęć rehabilitacyjnych i rewalidacyjnych świadczonych dla ok. 35 osób z zaburzeniami psychicznymi (miesięcznie), zamieszkałych na terenie gminy Kielce. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele i święta. Przewidywana ilość godzin w okresie I-XII.2025 rok wynosi: - 3 650 godz. – w dni powszednie - 1 000 godz. - w soboty, niedziele i święta
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Beschreibung: Zadanie nr 7 Obszar III obejmuje rejony opiekuńcze: - KSM - CZARNÓW - BIAŁOGON - OS. JAGIELLOŃSKIE I. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie: 1. Usług opiekuńczych dla 420 osób (miesięcznie) chorych, starszych, niepełnosprawnych, zamieszkałych na terenie gminy Kielce. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele i święta. Przewidywane wykonanie w okresie I-XII.2025 rok wynosi: - 238 217 godz. – w dni powszednie - 45 000 godz. – w soboty, niedziele i święta 2. Specjalistycznych usług opiekuńczych w formie pielęgnacji jako wspierania procesu leczenia dla ok. 10 osób (miesięcznie) chorych i niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Kielce. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele i święta. Przewidywane wykonanie w okresie I-XII.2025 rok wynosi: - 5 200 godz. – w dni powszednie - 2 200 godz. – w soboty, niedziele i święta 3. Specjalistycznych usług opiekuńczych w formie rehabilitacji ruchowej oraz wsparcia psychologiczno-pedagogicznego i terapeutyczno-edukacyjnego dla ok. 12 osób (miesięcznie) chorych i niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Kielce. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele Przewidywane wykonanie w okresie I-XII.2025 rok wynosi: - 800 godz. – w dni powszednie 4. Specjalistycznych usług opiekuńczych w formie terapii logopedycznej świadczonych dla ok. 6 osób (miesięcznie) chorych i niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Kielce. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele. Przewidywane wykonanie w okresie I-XII.2025 rok wynosi: - 70 godz. – w dni powszednie 5. Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością dla ok. 105 osób niepełnosprawnych, zamieszkałych na terenie gminy Kielce. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele i święta, noce. Przewidywane wykonanie w okresie I-XII.2025 rok wynosi: - 18 280 godz. – w dni powszednie, soboty, niedziele i święta 6. Usługi opieki wytchnieniowej w ramach pobytu dziennego dla: - 76 osób dorosłych ze znacznym stopniem niepełnosprawności - 10 dzieci niepełnosprawnych z orzeczeniem o niepełnosprawności na terenie gminy Kielce. - 18 240 godzin w dni powszednie, soboty, niedziele, dni świąteczne – dla osób dorosłych ze znacznym stopniem niepełnosprawności - 2 400 godzin w dni powszednie, soboty, niedziele, dni świąteczne – dla dzieci niepełnosprawnych z orzeczeniem o niepełnosprawności Zadanie nr 10 obejmuje rejony opiekuńcze (według załączonej listy ulic poszczególnych rejonów opiekuńczych): - KSM - CZARNÓW - BIAŁOGON - OS. JAGIELLOŃSKIE I. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie: 1. Specjalistycznych usług opiekuńczych w formie uczenia i rozwijania umiejętności niezbędnych do samodzielnego życia dla ok. 480 osób z zaburzeniami psychicznymi (miesięcznie), zamieszkałych na terenie gminy Kielce. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele i święta. Przewidywana ilość godzin w okresie I-XII.2025 rok wynosi: - 106 120 godz. – w dni powszednie - 3 730 godz. - w soboty, niedziele i święta. 2. Specjalistycznych usług opiekuńczych w formie pielęgnacji jako wspierania procesu leczenia dla 8 osób z zaburzeniami psychicznymi (miesięcznie), zamieszkałych na terenie gminy Kielce. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele i święta. Przewidywana ilość godzin w okresie I-XII.2025 rok wynosi: - 520 godz. – w dni powszednie - 350 godz. – w soboty, niedziele i święta 3. Specjalistycznych usług opiekuńczych w formie rehabilitacji ruchowej oraz wsparcia psychologiczno-pedagogicznego i terapeutyczno-edukacyjnego dla ok. 20 osób z zaburzeniami psychicznymi (miesięcznie), zamieszkałych na terenie gminy Kielce. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele. Przewidywana ilość godzin w okresie I-XII.2025 rok wynosi: - 2 260 godz. – w dni powszednie, soboty, niedziele. 4. Specjalistycznych usług opiekuńczych w formie terapii logopedycznej świadczonych dla ok. 25 osób z zaburzeniami psychicznymi (miesięcznie), zamieszkałych na terenie gminy Kielce. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele. Przewidywana ilość godzin w okresie I-XII.2025 rok wynosi: - 2 200 godz. – w dni powszednie, soboty, niedziele. 5. Specjalistycznych usług opiekuńczych w formie zapewnienia dzieciom i młodzieży dostępu do zajęć rehabilitacyjnych i rewalidacyjnych świadczonych dla ok. 25 osób z zaburzeniami psychicznymi (miesięcznie), zamieszkałych na terenie gminy Kielce. Usługi świadczone będą w dni powszednie, soboty, niedziele i święta. Przewidywana ilość godzin w okresie I-XII.2025 rok wynosi: - 2 510 godz. – w dni powszednie - 800 godz. - w soboty, niedziele i święta
Interne Kennung: Część 7