2. Verfahren
Verfahren
Titel: Interessepeiling beheer fietsenstallingen
Beschreibung: Dit betreft een interessepeiling ten behoeve van het beheer van de fietsenstallingen voor de gemeente Zoetermeer. Ondernemer is verantwoordelijk voor het bewaken van de gestalde fietsen (waaronder elektrische fietsen), brommers, scooters en andere met toestemming gestalde objecten en zorgt in dat kader voor het beheer en de bemensing van de fietsenstallingen. Hiervoor zet de ondernemer mensen in uit de doelgroepen die vallen onder de Wsw en/of de Participatiewet (al dan niet arbeidsbeperkt). De interessepeiling heeft het doel om te bepalen welke procedure de gemeente Zoetermeer, op basis van interesse uit de markt, het best kan volgen. Gegadigden die volledig kunnen voldoen aan de gestelde referentie eisen en eisen aan de opdracht dienen hun interesse uiterlijk 11 juli 2023 kenbaar te maken via Inkoop@Zoetermeer.nl of via de berichtenmodule van TenderNed. Let op, indien u alleen op de button ‘geïnteresseerd’ klikt, wordt dit niet meegenomen in de peiling. Omvang en capaciteit is bijgevoegd in Bijlage I en II.
Interne Kennung: 2023-055420
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85320000 Dienstleistungen im Sozialwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63721000 Betrieb von Häfen und Wasserstraßen und zugehörige Dienste, 79713000 Bewachungsdienste, 98351000 Verwaltung von Parkplätzen/-häusern
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Ondernemer is verantwoordelijk voor het bewaken van de gestalde fietsen (waaronder elektrische fietsen), brommers, scooters en andere met toestemming gestalde objecten en zorgt in dat kader voor het beheer en de bemensing van de fietsenstallingen. Hiervoor zet de ondernemer mensen in uit de doelgroepen die vallen onder de Wsw en/of de Participatiewet (al dan niet arbeidsbeperkt). Ondernemer dient hierbij minimaal te voldoen aan de referentie eisen en eisen aan de opdracht (paragraaf 2.1 en 2.2). De locaties en omvang van de fietsenstallingen en het aantal uren treft u in Bijlage I en II. Dit betreft een interessepeiling. De verwachte capaciteit en inzet is bijgevoegd in bijlagen I en II
Interne Kennung: 1