2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda – Opravy a údržba místních komunikací a komunikací pro pěší ve správě města Nový Bor 2025 – 2029
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce – opravy a údržba místních komunikací a komunikací pro pěší ve správě města Nový Bor - zadávané na základě rámcové dohody na dobu 4 let s předpokládanou dobou plnění od 1. 4. 2025 do 31. 3. 2029. Předmět plnění veřejné zakázky bude realizován průběžně podle potřeb zadavatele na základě postupu stanoveného v Rámcové dohodě. Zadavatel není povinen požadovat plnění všech předpokládaných položek uvedených v položkovém rozpočtu (příloha č. 4 ZD). Vybranému dodavateli tak nevzniká právo na jakoukoliv kompenzaci či náhradu újmy vůči zadavateli a nevzniká mu též právo odstoupit od Rámcové dohody.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Město Nový Bor
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten, 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku z rámcové dohody, a to na provedení případných dalších prací či použití jiného materiálu, než které byly obsaženy v položkovém rozpočtu, pokud potřeba jejich provedení a použití vznikla z důsledku okolností, které zadavatel při přípravě zadávacích podmínek a položkového rozpočtu nemohl předvídat a bezprostředně souvisí s opravami. Hodnota této vyhrazené změny závazku činí 4.000.000, - Kč bez DPH.