See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą artykułów medycznych III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą artykułów medycznych III. Zamówienie zostało podzielone na 137 części (pakietów) wg opisu zawartego w załączniku nr 2 – formularz cenowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Cewniki, łączniki
Beschreibung: Cewniki, łączniki
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Materiały anestezjologiczne – igły
Beschreibung: Materiały anestezjologiczne – igły
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Ssaki próżniowe, dreny i zestawy do drenażu
Beschreibung: Ssaki próżniowe, dreny i zestawy do drenażu
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Maski, czepki i fartuchy
Beschreibung: Maski, czepki i fartuchy
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Zestawy do kaniulacji dużych naczyń
Beschreibung: Zestawy do kaniulacji dużych naczyń
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Worki na mocz
Beschreibung: Worki na mocz
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Aplikator do przygotowania i pobierania leków z butelek
Beschreibung: Aplikator do przygotowania i pobierania leków z butelek
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Fartuch chirurgiczny
Beschreibung: Fartuch chirurgiczny
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Przyrządy do przetaczania
Beschreibung: Przyrządy do przetaczania
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. Kraniki, porty
Beschreibung: Kraniki, porty
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. Kaniule
Beschreibung: Kaniule
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: 12. Rampa do wlewów dożylnych
Beschreibung: Rampa do wlewów dożylnych
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: 13. Drobny sprzęt anestezjologiczny 1
Beschreibung: Drobny sprzęt anestezjologiczny 1
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: 14. Drobny sprzęt anestezjologiczny 2
Beschreibung: Drobny sprzęt anestezjologiczny 2
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: 15. Łącznik martwa przestrzeń
Beschreibung: Łącznik martwa przestrzeń
Interne Kennung: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: 16. Igły i strzykawki
Beschreibung: Igły i strzykawki
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: 17. Ostrza chirurgiczne
Beschreibung: Ostrza chirurgiczne
Interne Kennung: Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: 18. Elektrody do Holtera i EKG
Beschreibung: Elektrody do Holtera i EKG
Interne Kennung: Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: 19. Rurki intubacyjne 1
Beschreibung: Rurki intubacyjne 1
Interne Kennung: Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: 20. Rurki tracheotomijne 1
Beschreibung: Rurki tracheotomijne 1
Interne Kennung: Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: 21. Dreny, zgłębniki, kanki
Beschreibung: Dreny, zgłębniki, kanki
Interne Kennung: Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: 22. Maski resuscytacyjne 1 x użytku
Beschreibung: Maski resuscytacyjne 1 x użytku
Interne Kennung: Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: 23. Opaski do rurek tracheostomijnych
Beschreibung: Opaski do rurek tracheostomijnych
Interne Kennung: Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: 24. Kaniula dotętnicza
Beschreibung: Kaniula dotętnicza
Interne Kennung: Pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: 25. Kaniula dotętnicza z przedłużeniem
Beschreibung: Kaniula dotętnicza z przedłużeniem
Interne Kennung: Pakiet 25
Los: LOT-0026
Titel: 26. Kołnierz ortopedyczny
Beschreibung: Kołnierz ortopedyczny
Interne Kennung: Pakiet 26
Los: LOT-0027
Titel: 27. Piżama męska
Beschreibung: Piżama męska
Interne Kennung: Pakiet 27
Los: LOT-0028
Titel: 28. Chłonny podkład jednorazowego użytku na stół operacyjny
Beschreibung: Chłonny podkład jednorazowego użytku na stół operacyjny
Interne Kennung: Pakiet 28
Los: LOT-0029
Titel: 29. Akcesoria na salę operacyjną
Beschreibung: Akcesoria na salę operacyjną
Interne Kennung: Pakiet 29
Los: LOT-0030
Titel: 30. Zestaw infuzyjny z precyzyjnym regulatorem przepływu
Beschreibung: Zestaw infuzyjny z precyzyjnym regulatorem przepływu
Interne Kennung: Pakiet 30
Los: LOT-0031
Titel: 31. Ubrania operacyjne
Beschreibung: Ubrania operacyjne
Interne Kennung: Pakiet 31
Los: LOT-0032
Titel: 32. Ubrania dla pacjenta
Beschreibung: Ubrania dla pacjenta
Interne Kennung: Pakiet 32
Los: LOT-0033
Titel: 33. Drobny sprzęt medyczny 1
Beschreibung: Drobny sprzęt medyczny 1
Interne Kennung: Pakiet 33
Los: LOT-0034
Titel: 34. Igła biopsyjna
Beschreibung: Igła biopsyjna
Interne Kennung: Pakiet 34
Los: LOT-0035
Titel: 35. Pojemniki na mocz
Beschreibung: Pojemniki na mocz
Interne Kennung: Pakiet 35
Los: LOT-0036
Titel: 36. Drobny sprzęt medyczny 2
Beschreibung: Drobny sprzęt medyczny 2
Interne Kennung: Pakiet 36
Los: LOT-0037
Titel: 37. Akcesoria do spirometrii
Beschreibung: Akcesoria do spirometrii
Interne Kennung: Pakiet 37
Los: LOT-0038
Titel: 38. Maska krtaniowa żelowa I-GEL
Beschreibung: Maska krtaniowa żelowa I-GEL
Interne Kennung: Pakiet 38
Los: LOT-0039
Titel: 39. Termometry elektroniczne
Beschreibung: Termometry elektroniczne
Interne Kennung: Pakiet 39
Los: LOT-0040
Titel: 40. Pakiet narzędziowy
Beschreibung: Pakiet narzędziowy
Interne Kennung: Pakiet 40
Los: LOT-0041
Titel: 41. Zestaw drenażu przezskórnego
Beschreibung: Zestaw drenażu przezskórnego
Interne Kennung: Pakiet 41
Los: LOT-0042
Titel: 42. Higiena skóry i włosów
Beschreibung: Higiena skóry i włosów
Interne Kennung: Pakiet 42
Los: LOT-0043
Titel: 43. Pościel jednorazowego użytku włókninowa
Beschreibung: Pościel jednorazowego użytku włókninowa
Interne Kennung: Pakiet 43
Los: LOT-0044
Titel: 44. Klipsy tytanowe
Beschreibung: Klipsy tytanowe
Interne Kennung: Pakiet 44
Los: LOT-0045
Titel: 45. Wkłady do basenów i kaczek
Beschreibung: Wkłady do basenów i kaczek
Interne Kennung: Pakiet 45
Los: LOT-0046
Titel: 46. Koce grzewcze
Beschreibung: Koce grzewcze
Interne Kennung: Pakiet 46
Los: LOT-0047
Titel: 47. Zestawy do kaniulacji
Beschreibung: Zestawy do kaniulacji
Interne Kennung: Pakiet 47
Los: LOT-0048
Titel: 48. Dren do drenażu klatki piersiowej z trokarem 12F
Beschreibung: Dren do drenażu klatki piersiowej z trokarem 12F
Interne Kennung: Pakiet 48
Los: LOT-0049
Titel: 49. Układy oddechowe do aparatu do znieczulenia, respiratora i inne akcesoria jednorazowego użytku 1
Beschreibung: Układy oddechowe do aparatu do znieczulenia, respiratora i inne akcesoria jednorazowego użytku 1
Interne Kennung: Pakiet 49
Los: LOT-0050
Titel: 50. Układy oddechowe do aparatu do znieczulenia, respiratora i inne akcesoria jednorazowego użytku 2
Beschreibung: Układy oddechowe do aparatu do znieczulenia, respiratora i inne akcesoria jednorazowego użytku 2
Interne Kennung: Pakiet 50
Los: LOT-0051
Titel: 51. Worek kolostomijny
Beschreibung: Worek kolostomijny
Interne Kennung: Pakiet 51
Los: LOT-0052
Titel: 52. Zestawy do monitorowania
Beschreibung: Zestawy do monitorowania
Interne Kennung: Pakiet 52
Los: LOT-0053
Titel: 53. Sprzęt do resuscytacji
Beschreibung: Sprzęt do resuscytacji
Interne Kennung: Pakiet 53
Los: LOT-0054
Titel: 54. Żele do USG i EKG
Beschreibung: Żele do USG i EKG
Interne Kennung: Pakiet 54
Los: LOT-0055
Titel: 55. Rurki intubacyjne 2
Beschreibung: Rurki intubacyjne 2
Interne Kennung: Pakiet 55
Los: LOT-0056
Titel: 56. Rurki signoidoskopowe
Beschreibung: Rurki signoidoskopowe
Interne Kennung: Pakiet 56
Los: LOT-0057
Titel: 57. Rurki tracheotomijne 2
Beschreibung: Rurki tracheotomijne 2
Interne Kennung: Pakiet 57
Los: LOT-0058
Titel: 58. Zestaw do przezskórnej tracheotomii
Beschreibung: Zestaw do przezskórnej tracheotomii
Interne Kennung: Pakiet 58
Los: LOT-0059
Titel: 59. Papier do EKG
Beschreibung: Papier do EKG
Interne Kennung: Pakiet 59
Los: LOT-0060
Titel: 60. Cewniki, dreny
Beschreibung: Cewniki, dreny
Interne Kennung: Pakiet 60
Los: LOT-0061
Titel: 61. Cewniki, łączniki
Interne Kennung: Pakiet 61
Los: LOT-0062
Titel: 62. Elektrody do czasowej stymulacji serca
Beschreibung: Elektrody do czasowej stymulacji serca
Interne Kennung: Pakiet 62
Los: LOT-0063
Titel: 63. Linie do infuzji
Beschreibung: Linie do infuzji
Interne Kennung: Pakiet 63
Los: LOT-0064
Titel: 64. Rurki krtaniowe
Beschreibung: Rurki krtaniowe
Interne Kennung: Pakiet 64
Los: LOT-0065
Titel: 65. Linie do pompy objętościowej
Beschreibung: Linie do pompy objętościowej
Interne Kennung: Pakiet 65
Los: LOT-0066
Titel: 66. Filtry oddechowe
Beschreibung: Filtry oddechowe
Interne Kennung: Pakiet 66
Los: LOT-0067
Titel: 67. Naczynia jednorazowe do maceratora
Beschreibung: Naczynia jednorazowe do maceratora
Interne Kennung: Pakiet 67
Los: LOT-0068
Titel: 68. Zestaw do cewnikowania pęcherza moczowego
Beschreibung: Zestaw do cewnikowania pęcherza moczowego
Interne Kennung: Pakiet 68
Los: LOT-0069
Titel: 69. Higiena jamy ustnej
Beschreibung: Higiena jamy ustnej
Interne Kennung: Pakiet 69
Los: LOT-0070
Titel: 70. Zestaw do przezskórnej endoskopowej gastrostomii (PEG)
Beschreibung: Zestaw do przezskórnej endoskopowej gastrostomii (PEG)
Interne Kennung: Pakiet 70
Los: LOT-0071
Titel: 71. Zestaw do biopsji wątroby
Beschreibung: Zestaw do biopsji wątroby
Interne Kennung: Pakiet 71
Los: LOT-0072
Titel: 72. Sterylna syntetyczna siatka częściowo wchłanialna, urządzenia i kleje do zamykania ran
Beschreibung: Sterylna syntetyczna siatka częściowo wchłanialna, urządzenia i kleje do zamykania ran
Interne Kennung: Pakiet 72
Los: LOT-0073
Titel: 73. Produkty do uszczelniania naczyń oraz zaopatrywania przepukliny brzusznej i pachwinowej
Beschreibung: Produkty do uszczelniania naczyń oraz zaopatrywania przepukliny brzusznej i pachwinowej
Interne Kennung: Pakiet 73
Los: LOT-0074
Titel: 74. Staplery
Beschreibung: Staplery
Interne Kennung: Pakiet 74
Los: LOT-0075
Titel: 75. Folia operacyjna
Beschreibung: Folia operacyjna
Interne Kennung: Pakiet 75
Los: LOT-0076
Titel: 76. Zestawy do dializy czasowej i cystostomii
Beschreibung: Zestawy do dializy czasowej i cystostomii
Interne Kennung: Pakiet 76
Los: LOT-0077
Titel: 77. Zestawy do zabiegów endoskopowych
Beschreibung: Zestawy do zabiegów endoskopowych
Interne Kennung: Pakiet 77
Los: LOT-0078
Titel: 78. Akcesoria endoskopowe
Beschreibung: Akcesoria endoskopowe
Interne Kennung: Pakiet 78
Los: LOT-0079
Titel: 79. Skala do pomiaru OCŻ
Beschreibung: Skala do pomiaru OCŻ
Interne Kennung: Pakiet 79
Los: LOT-0080
Titel: 80. Pokrowiec na kamerę/przewody
Beschreibung: Pokrowiec na kamerę/przewody
Interne Kennung: Pakiet 80
Los: LOT-0081
Titel: 81. Osłonki do głowic USG
Beschreibung: Osłonki do głowic USG
Interne Kennung: Pakiet 81
Los: LOT-0082
Titel: 82. Papier do drukarki do defibrylatorów
Beschreibung: Papier do drukarki do defibrylatorów
Interne Kennung: Pakiet 82
Los: LOT-0083
Titel: 83. Cewnik dializacyjny
Beschreibung: Cewnik dializacyjny
Interne Kennung: Pakiet 83
Los: LOT-0084
Titel: 84. Układ oddechowy do koflatora
Beschreibung: Układ oddechowy do koflatora
Interne Kennung: Pakiet 84
Los: LOT-0085
Titel: 85. Pojemniki do transportu materiału chirurgicznego
Beschreibung: Pojemniki do transportu materiału chirurgicznego
Interne Kennung: Pakiet 85
Los: LOT-0086
Titel: 86. Akcesoria do terapii nerkozastępczej - MULTIFILTRATE
Beschreibung: Akcesoria do terapii nerkozastępczej - MULTIFILTRATE
Interne Kennung: Pakiet 86
Los: LOT-0087
Titel: 87. Łyżka i rękojeść do laryngoskopu
Beschreibung: Łyżka i rękojeść do laryngoskopu
Interne Kennung: Pakiet 87
Los: LOT-0088
Titel: 88. Igła doszpikowa
Beschreibung: Igła doszpikowa
Interne Kennung: Pakiet 88
Los: LOT-0089
Titel: 89. Szczypce biopsyjne
Beschreibung: Szczypce biopsyjne
Interne Kennung: Pakiet 89
Los: LOT-0090
Titel: 90. Strzygarki chirurgiczne
Beschreibung: Strzygarki chirurgiczne
Interne Kennung: Pakiet 90
Los: LOT-0091
Titel: 91. Nawilżacz do dozowników tlenu
Beschreibung: Nawilżacz do dozowników tlenu
Interne Kennung: Pakiet 91
Los: LOT-0092
Titel: 92. Zamknięty system do odsysania
Beschreibung: Zamknięty system do odsysania
Interne Kennung: Pakiet 92
Los: LOT-0093
Titel: 93. Trzonek do ostrza chirurgicznego
Beschreibung: Trzonek do ostrza chirurgicznego
Interne Kennung: Pakiet 93
Los: LOT-0094
Titel: 94. Worek na zwłoki
Beschreibung: Worek na zwłoki
Interne Kennung: Pakiet 94
Los: LOT-0095
Titel: 95. Szyna palcowa
Beschreibung: Szyna palcowa
Interne Kennung: Pakiet 95
Los: LOT-0096
Titel: 96. Akcesoria laparoskopowe
Beschreibung: Akcesoria laparoskopowe
Interne Kennung: Pakiet 96
Los: LOT-0097
Titel: 97. Zestaw do paracentezy i toracentezy
Beschreibung: Zestaw do paracentezy i toracentezy
Interne Kennung: Pakiet 97
Los: LOT-0098
Titel: 98. Butelki do karmienia niemowląt
Beschreibung: Butelki do karmienia niemowląt
Interne Kennung: Pakiet 98
Los: LOT-0099
Titel: 99. Akcesoria higieniczne
Beschreibung: Akcesoria higieniczne
Interne Kennung: Pakiet 99
Los: LOT-0100
Titel: 100. Zestawy do zakładania i usuwania szwów
Beschreibung: Zestawy do zakładania i usuwania szwów
Interne Kennung: Pakiet 100
Los: LOT-0101
Titel: 101. Narzędzia jednorazowego użytku
Beschreibung: Narzędzia jednorazowego użytku
Interne Kennung: Pakiet 101
Los: LOT-0102
Titel: 102. Dreny silikonowe do odsysania ran
Beschreibung: Dreny silikonowe do odsysania ran
Interne Kennung: Pakiet 102
Los: LOT-0103
Titel: 103. Wziernik laryngologiczny
Beschreibung: Wziernik laryngologiczny
Interne Kennung: Pakiet 103
Los: LOT-0104
Titel: 104. Czujnik saturacji
Beschreibung: Czujnik saturacji
Interne Kennung: Pakiet 104
Los: LOT-0105
Titel: 105. Elementy zużywalne do wstrzykiwacza CT Expres 4D
Beschreibung: Elementy zużywalne do wstrzykiwacza CT Expres 4D
Interne Kennung: Pakiet 105
Los: LOT-0106
Titel: 106. Maska ochronna
Beschreibung: Maska ochronna
Interne Kennung: Pakiet 106
Los: LOT-0107
Titel: 107. Igła kulkowa
Beschreibung: Igła kulkowa
Interne Kennung: Pakiet 107
Los: LOT-0108
Titel: 108. Oprzyrządowanie do aparatu elektrochirurgicznego
Beschreibung: Oprzyrządowanie do aparatu elektrochirurgicznego
Interne Kennung: Pakiet 108
Los: LOT-0109
Titel: 109. Zestaw do podciśnieniowej terapii ran
Beschreibung: Zestaw do podciśnieniowej terapii ran
Interne Kennung: Pakiet 109
Los: LOT-0110
Titel: 110. Akcesoria do respiratora CareScape R860
Beschreibung: Akcesoria do respiratora CareScape R860
Interne Kennung: Pakiet 110
Los: LOT-0111
Titel: 111. Igły do podania insuliny i akcesoria do oznaczenia glukozy
Beschreibung: Igły do podania insuliny i akcesoria do oznaczenia glukozy
Interne Kennung: Pakiet 111
Los: LOT-0112
Titel: 112. CYTOFIX utrwalacz do badań cytologicznych
Beschreibung: CYTOFIX utrwalacz do badań cytologicznych
Interne Kennung: Pakiet 112
Los: LOT-0113
Titel: 113. Akcesoria do nebulizacji do respiratora CareScape R860
Beschreibung: Akcesoria do nebulizacji do respiratora CareScape R860
Interne Kennung: Pakiet 113
Los: LOT-0114
Titel: 114. Ustnik do endoskopu
Beschreibung: Ustnik do endoskopu
Interne Kennung: Pakiet 114
Los: LOT-0115
Titel: 115. Igły endoskopowe do ostrzykiwań
Beschreibung: Igły endoskopowe do ostrzykiwań
Interne Kennung: Pakiet 115
Los: LOT-0116
Titel: 116. Pętla koagulacyjna do polipektomii
Beschreibung: Pętla koagulacyjna do polipektomii
Interne Kennung: Pakiet 116
Los: LOT-0117
Titel: 117. Zestaw do wentylacji do respiratora Astral 150
Beschreibung: Zestaw do wentylacji do respiratora Astral 150
Interne Kennung: Pakiet 117
Los: LOT-0118
Titel: 118. Akcesoria do aparatów do tlenoterapii wysokoprzepływowej
Beschreibung: Akcesoria do aparatów do tlenoterapii wysokoprzepływowej
Interne Kennung: Pakiet 118
Los: LOT-0119
Titel: 119. System do kontrolowanej zbiórki stolca
Beschreibung: System do kontrolowanej zbiórki stolca
Interne Kennung: Pakiet 119
Los: LOT-0120
Titel: 120. Zestawy do blokad nerwów obwodowych
Beschreibung: Zestawy do blokad nerwów obwodowych
Interne Kennung: Pakiet 120
Los: LOT-0121
Titel: 121. Ochraniacze na buty, fartuch foliowy
Beschreibung: Ochraniacze na buty, fartuch foliowy
Interne Kennung: Pakiet 121
Los: LOT-0122
Titel: 122. Osprzęt, materiały do analizatora ABL 90 Flex Plus
Beschreibung: Osprzęt, materiały do analizatora ABL 90 Flex Plus
Interne Kennung: Pakiet 122
Los: LOT-0123
Titel: 123. Akcesoria do polisomnografu
Beschreibung: Akcesoria do polisomnografu
Interne Kennung: Pakiet 123
Los: LOT-0124
Titel: 124. Pułapka na polipy
Beschreibung: Pułapka na polipy
Interne Kennung: Pakiet 124
Los: LOT-0125
Titel: 125. Elektrody do zewnętrznej defibrylacji
Beschreibung: Elektrody do zewnętrznej defibrylacji
Interne Kennung: Pakiet 125
Los: LOT-0126
Titel: 126. Akcesoria do respiratora PHILIPS TRILOGY EVO
Beschreibung: Akcesoria do respiratora PHILIPS TRILOGY EVO
Interne Kennung: Pakiet 126
Los: LOT-0127
Titel: 127. Dren do drenażu klatki piersiowej z trokarem
Beschreibung: Dren do drenażu klatki piersiowej z trokarem
Interne Kennung: Pakiet 127
Los: LOT-0128
Titel: 128. Akcesoria do pielęgnacji pacjenta
Beschreibung: Akcesoria do pielęgnacji pacjenta
Interne Kennung: Pakiet 128
Los: LOT-0129
Titel: 129. Koc samoogrzewający
Beschreibung: Koc samoogrzewający
Interne Kennung: Pakiet 129
Los: LOT-0130
Titel: 130. Pojemnik tworzący system zamknięty do materiału biopsyjnego/histopatologicznego
Beschreibung: Pojemnik tworzący system zamknięty do materiału biopsyjnego/histopatologicznego
Interne Kennung: Pakiet 130
Los: LOT-0131
Titel: 131. Komplet chirurgiczny
Beschreibung: Komplet chirurgiczny
Interne Kennung: Pakiet 131
Los: LOT-0132
Titel: 132. Łącznik obrotowy kątowy
Beschreibung: Łącznik obrotowy kątowy
Interne Kennung: Pakiet 132
Los: LOT-0133
Titel: 133. Pojemniki histopatologiczne, gotowe do użycia z neutralną formaliną 10 %
Beschreibung: Pojemniki histopatologiczne, gotowe do użycia z neutralną formaliną 10 %
Interne Kennung: Pakiet 133
Los: LOT-0134
Titel: 134. Osłona na oko
Beschreibung: Osłona na oko
Interne Kennung: Pakiet 134
Los: LOT-0135
Titel: 135. Pulsoksymetr na palec
Beschreibung: Pulsoksymetr na palec
Interne Kennung: Pakiet 135
Los: LOT-0136
Titel: 136. Nebulizator pneumatyczny
Beschreibung: Nebulizator pneumatyczny
Interne Kennung: Pakiet 136
Los: LOT-0137
Titel: 137. Zestaw do tracheotomii przez skórnej metodą Ciaglii
Beschreibung: Zestaw do tracheotomii przez skórnej metodą Ciaglii
Interne Kennung: Pakiet 137