2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávky bílé dvousložkové plastické hmoty a balotiny pro VDZ v letech 2026 - 2028
Beschreibung: Průběžné roční dodávky cca 55 tun dvousložkové plastické hmoty bílé barvy pro nanášení za studena, cca 11 tun balotiny a cca 2 tuny tvrdidla pro strukturální vodorovné dopravní značení, včetně dopravy na určená místa plnění po dobu účinnosti rámcové dohody a zpětný odběr obalů.
Interne Kennung: N-DO-21-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44811000 Straßenmarkierungsfarbe
5. Los
Los: LOT-0001