11894-2026 - Ergebnis
Polen – Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport) – Świadczenie usługi polegającej na załadunku - rozładunku ładunków do 100 ton w obrębie odpowiedzialności 43 WOG w Świętoszowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi polegającej na załadunku - rozładunku ładunków do 100 ton w obrębie odpowiedzialności 43 WOG w Świętoszowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na załadunku-rozładunku ładunków do 100t w obrębie odpowiedzialności 43 WOG w Świętoszowie. Szczegółowy zakres i sposób wykonania usługi zostały określone w zapisach umowy (załącznik nr 9 do SWZ - projekt umowy) w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung770476-2025
Interne Kennung130/08/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usługi polegającej na załadunku - rozładunku ładunków do 100 ton w obrębie odpowiedzialności 43 WOG w Świętoszowie.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający informuje zgodnie z art. 441 ustawy prawo zamówień publicznych, że przewiduje korzystanie z zamówień opcjonalnych (prawo opcji) zgodnie z zapisami wzoru umowy stanowiącej (Załącznik nr 9) do SWZ. Zamawiający podstawowy poziom zamówienia, może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości do 100 % wartości zamówienia podstawowego.