2. Verfahren
Verfahren
Titel: Multifunkční dokončovací stroj
Beschreibung: Předmětem zakázky se pro účely zadávacího řízení rozumí dodávka nového multifunkčního dokončovacího stroje pro řezání, perforování a bigování dle technické specifikace uvedené v příloze č. 1 zadávací dokumentace, který bude sloužit jako automatizovaná dokončovací jednotka ve výrobním procesu zadavatele.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42991200 Druckmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Multifunkční dokončovací stroj